Velipoje Hotel Princi Vogel ***

Senioři nad 60 let mají k zájezdu navíc obědy na hotelu + 1 nealko nápoj. Pro seniory je vedoucí zájezdu  po celou dobu zájezdu (min.12 osob). Je pro ně určený termín 29. 06. - 07. 07. 2019

Upozornění: cena zájezdů je stanovena se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč  

Pokud chcete zažít exotickou dovolenou, nemusíte jezdit až tak moc daleko!! Albánie je tou pravou nabídkou pro Vás a určitě splní Vaše očekávání. Jadranské moře a poznání země Albánie. Země má co nabídnout: dostatek památek k poznání z doby byzantské, římské i řecké a k tomu neskonale krásnou, panenskou přírodu, pláže u Jadranu. Po dlouhé době totální izolace by Albánie chtěla dosáhnout na úroveň mnohých evropských států. Albánci cizince milují a s oblibou se s nimi pouštějí do rozhovorů. Slovo komfort je pro domorodce někdy téměř neznámý pojem – ale „všude žijí lidé“.

Letovisko Velipoje Hotel kousek od pláže s průzračně čistým mořem. Pláž je písčitá, vzdálenost  asi 130 m, ve 2.linii od pláže. Výhodou je to, že hudba denních diskoték u moře není tak hlasitá jako v hotelích přímo u pláží. V centru letoviska jsou atrakce pro děti: kolotoč, ruské kolo, houpačky, atd., na moři je vodní svět, kde mluví i česky. 

Oblast Velipoje má asi 10 tis. obyvatel, s velkou částí nedotčené přírody. Návštěvníci poznamenali že vřesoviště na sevr od Velipoje připomíná skotskou krajinu, přírodní rezervace leží na okraji městečka. Tato oblast je hlavním místem pro pozorování ptáků, zvěře a rybolov.

Velipolje Hotel Valz ***+

Hotel Valz se nachází v centru města Velipoja, asi 150 m od soukromé pláže. Má venkovní bazén, fitness centrum, poskytuje masáže (za úhradu). Restaurace a bar nabízí tradiční kuchyni a různé nápoje na prostorné terase. Free Wi-Fi a parkování jsou k dispozici. Pro děti je zde dětský koutek. V těsné blízkosti hotelu jsou různé obchody, butiky atp. Kolem hlavní místní promenády (cca 120 m) je spousta obchodů, cukrárny, restaurace atp. Kousek od hotelu je zábavní park nejen pro děti, na moři vodní svět, kde mluví i česky. V místě je banka, bankomat, lékárny, lékařská asistenční služba.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné