Velipoje hotel Princi Vogel

Termíny

Zákl.cena 2lůž. APT/os.

odj.Břeclav

Zákl.cena 2lůž.APT/os.

odj.Praha

Zákl.cena

Dítě 6-14 let/1.přistýl.

odj. Praha

Zákl.cena

Dítě 6-14 let/1.přistýl.

odj. Břeclav

Zákl.cena

Dítě 6-14 let/2.přistýl.

odj. Praha

Zákl.cena

Dítě 6-14 let/2.přistýl. odj. Břeclav

Zákl.cena Dítě do 5 let/přistýl.

25.8.2018- 03.9.2018
12 626 
13 386 8 949 8 549 8 256 7 876  5 216
Termíny Zákl.cena 2lůž.APT/os.bez dopravy

Zákl.cena Dítě do 14let/1.přistýl./

vlast.jízdenky FIP

Zákl.cena Dítě do 14let/2.přistýl. vlast.jízdenky FIP

Příplatek za lehátko a transfer

/vlast.jízdenky FIP

Zákl.cena Dítě do 3 let bez postele
25.8.2018 - 03.9.2018   9 016 
5 216  4 551 1 600  1 400
Příplatek za neobsazenou postel                                    2 690 Kč

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)             80 Kč

Poplatek za zaslání smlouvy poštou 1x                                   30 Kč

Cena zahrnuje

7 noclehů se snídaněmi, jízdné vlakem z Břeclavi/Prahy do Černé Hory, lehátkový příplatek T/6 tam i zpět, transfer z/na nádraží (80 km), klimatizace, pojištění CK, DPH. ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeby energií, vstupní a výstupní poplatky, 1 sada plážového servisu (1 slunečník + 2 lehátka na pláži) na každou ubytovací jednotku, přistýlky mají plátěná lehátka, uvedené zájezdy doprovází vedoucí zájezdu, ..

Základní cena os./2lůž.pokoj =osoby s vlastní dopravou mají v ceně: 7 noclehů se snídaněmi, klimatizace, pojištění CK, DPH, ložní prádlo, ručníky,  úklid, spotřeby energií, 1 sada plážového servisu (1 slunečník + 2 lehátka na pláži). Vhodné pro držitele jízdenek FIP. Jízdenky FIP mají železničáři a jejich rodinní příslušníci. Jízdenky si každý klient vyřizuje a hradí sám. FIP: MÁV, SŽ. ŽCG

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není napsáno "v ceně je“. Za příplatek 180 Kč/*osoba/den jsou možné obědy včetně nápoje.

Vybavení

Hotel má apartmány pro 2-4 osoby, vybaveny WC+sprcha, manželská ložnice, obývák s kuchyňským koutem (lednice, sporák, drobné nádobí), balkon, klimatizace, 2 lůžka,  TV, Wi-Fi připojení, z některých apartmánů je překrásný výhled na Iónské moře. Hotel má recepci, bar, zahrada a malé hřiště pro děti. V ceně je i plážový servis. Počet apartmánů: 12, a 4 pokoje. Hotel zprostředkovává různé sportovní aktivity jako je šlapací kola, windsurfing, půjčování kanoí, jízdních kol, zprostředkovává fakultativní výlety.

Ubytování

hotel Princi Vogel***  2-4lůžkové apartmány s vybavenou kuchyní (za příplatek možný 1 lůžkový APT nebo pokoj),  2 lůžkové pokoje, TV, klimatizace, vlastní WC+sprcha, balkon/terasa. Hotel má recepci, restauraci, jídelnu, pláž soukromá s plážovým servisem, každý apartmán má slunečník a 2 plastová lehátka s matrací na pláži v ceně, přistýlky mají v ceně plátěné lehátko s dřevěnou konstrukcí.

Stravování
 

V ceně zájezdu jsou snídaně. Polopenze je složena ze snídaně a oběda, za příplatek 150 Kč je možný oběd včetně nápoje. Večeře jsou možné v restauracích u pláží nebo v blízkém hotelu atp. Možností stravování ve Velipoje je mnoho. Večeři je možné pořídit již od 4 Eura, v bufetech levněji. Další možnost je možné stravu pořídit s nákupy na tržnici a večeři si připravit v kuchyňském koutě v apartmánu

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety: do Skodry a na hrad Rozafa cena 30 Eur, Tirana-Kruje - 35 Eur, návštěva hlavní ho města Albánie a rodiště největšího albánského hrdiny Skandenberga Shkodra - 25 Eur - 3.největší město Albánie s panoramatem hradu Rozafa nad mětem Další možnost jsou individuální výlety místními minibusy tzv. Dolmusy, které jsou velmi levné. Hotel zprostředkovává spoustu sportovních možností, jako je půjčování jízdních kol, windsurfing atp.

 Program

1. den

odjezd zájezdu z Prahy dle aktuálního JŘ nebo z Břeclavi přímým vlakem (event. s přestupem v Budapesti) do Černé Hory.
2. den
příjezd do Podgorice/Baru v dopoledních hodnách, transfer autem/minibusem do Velipoje ubytování, volno, nocleh
3. - 9. den
volno, event. účast na fakultativních výletech
10. den
transfer do Baru/Podgorice (po obědě ), následně odjezd přímým vlakem do Břeclavi/Prahy v lůžkovém/lehátkovém voze (event. s přestupem v Budapesti)
11. den Příjezd  do ČR.

Slevy a příplatky

SLeva First minute -5% je do 30.04.2018

Příplatek za neobsazenou postel:  2 690 Kč, příplatek za lehátko do vlaku z/do Prahy nebo z/do Ostravy do/z Budapesti je 260 Kč, za lehátko T/4 Srbsko-Č.Hora a zpět 360 Kč. Příplatek za oběd (polévka, hlavní jídlo, salát, ovoce neno zákusek, 0,2 dcl nealko nápoje) na hotelu je 150 Kč/osoba. Dětské porce nepodávají. Večeře je možné pořídit v blízké taverně již od 3 Eur, nejdražší jsou ryby, ty se pohybují klem 10 Eur/porce, včetně salátu.

*V ceně "první + druhá přistýlka" pro cestující s vlastní dopravou nebo jízdenkami FIP není započítáno lehátko na noční přesun a transfer. Příplatek 1600 Kč

Upozornění: cena zájezdů je stanovena se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč  

 

 

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné