Hotel ALBÁNIA ***

Vzhledem k tomu, že Srbské železnice postupně opravují tratě není jisté, že se tento zájezd bude konat. Pokud bude obnoven přímý vlak z Budapesti do Baru, bude zájezd nabízen k prodeji. 

Termíny Základní cena 2lůž.pokoj/os. Základní cena 3. 4.osoba/studio ev.APT
     
     
Příplatek za dopravu vlak bus/odj.Břeclav                                        č

Příplatek za dopravu vlak bus/odj.Břeclav/D6-14                               

Cestovní pojištění Komplexní A/30                                                    
Cestovní pojištění Komplexní A/30 pro děti do 15 let  
Cestovní pojištění zdraví a storno                                                      

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                          80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                      30 Kč

Cena zahrnuje

8 noclehů se snídaněmi, klimatizace, pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Dále: ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeby energií, vstupní a výstupní poplatky, vedoucí zájezdu - min. 12 osob. V ceně dopravy je: jízdné z Břeclavi do Černé Hory a zpět, včetně lehátkového příplatku na noční přesun, tansfer z Černé Hory do Velipoje. 

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není napsáno "v ceně je“.

Vybavení

Hotel má pokoje, studia a apartmány pro 2-5 osob, vybaveny WC+sprcha, bidet, obývák s kuchyňským koutem (lednice, sporák, drobné nádobí), balkon, klimatizace,  TV, Wi-Fi připojení. Hotel má recepci, bar, obchody a koutek pro děti.

Ubytování

Hotel Albania je v blízkosti pláže ve Velipojë, s barem a obchody. Dále je zde restaurace, nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba, bezplatné WIFI, balkon/terasu, bezplatné soukromé parkoviště, a také je k dispozici doprava z/na letiště.
Apartmány jsou vybavené klimatizací, posezení, satelitní TV, kuchyně s jídelním koutem, vlastní WC+sprcha, bidet, fén. Všechny pokoje mají psací stůl. Hotel Albania podává kontinentální snídani.
Hosté v hotelu Albania se mohou zúčastnit různých aktivit v okolí Velipojë, jako je cyklistika a rybaření.

Stravování
kontinentální snídaně formou bufetu. Za příplatek jsou možné alko i nealko nápoje. Večeře jsou možné v restauraci nebo v restauracích u pláží, v centru města atp. Možností stravování ve Velipoje je mnoho. Večeři je možné pořídit již od 4 Eura, v bufetech levněji. Další možnost je možné stravu pořídit s nákupy na tržnici a večeři si připravit v kuchyňském koutě v apartmánu.
Program
1. den odjezd. V případě zájmu vlastní dopravy, můžeme zprostředkovat nácestné ubytování v Chorvatsku

2. den příjezd do Černé Hory a následně do Velipoje ubytování, volno, nocleh. Ubytování je možné od 13,30 hod., zavazadla je možné zanechat v hotelu bezplatně.
3. - 9. den snídaně, volno, event. účast na fakultativních výletech
10. den snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z Velipoje, následně vlakem z Černé Hory, (při vlastní dopravě event. nácestné ubytování)
11. den pokračování v cestě a příjezd do ČR.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety: zprostředkovává hotel, nebo individuálně, do Skodry a na hrad Rozafa cena 30 Eur, Tirana-Kruje - 35 Eur, návštěva hlavní ho města Albánie a rodiště největšího albánského hrdiny Skandenberga Shkodra - 25 Eur - 3.největší město Albánie s panoramatem hradu Rozafa nad mětem Další možnost jsou individuální výlety místními minibusy tzv. Dolmusy, které jsou velmi levné. Hotel zprostředkovává spoustu sportovních možností, jako je půjčování jízdních kol, windsurfing atp.

Slevy a příplatky

Příplatek za neobsazenou postel:  2 690 Kč (single pokoj),

Upozornění: Pro klienty, kteří budou chtít jet vlakem individuálně, můžeme zajist jízdné i lehátka a transfer z Podgorice do Velipoje za příplatek. Jízdné je stanoveno vždy se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč. O tento průkaz je nutno žádat min. 1 měsíc před odjezdem.

Cestovní pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                            

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné