Velipoje hotel Princi Vogel

Senioři nad 60 let mají v ceně navíc k obědy na hotelu  - 1 nealko nápoj.

Vzhledem k tomu, že Srbské železnice opravují tratě v úseku Novi Sad - Beograd je na tomto úseku plánována výluka až do prosince 2019. Zájezd je možné absolvovat pouze na vlastní přání, vše vyřídíme - zařídíme jízdné, transfer a lehátka za příplatek 5100 Kč. 

Termíny

Zákl.cena 2lůž.pok./os.

Zákl.cena 2lůž.pok./os. vl.doprava, ev. FIP

Zákl.cena 1.přistýlka vl.doprava, ev. FIP

Zákl. cena dítě 3-5/přistýlka

Základní cena dítě do 3let bez služeb

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                 80 Kč

Poplatek za zaslání smlouvy poštou 1x                                        30 Kč

 

Cena zahrnuje

7 noclehů s polopenzí, klimatizace, pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Dále: ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeby energií, vstupní a výstupní poplatky, 1 sada plážového servisu (1 slunečník + 2 lehátka na pláži) na každou ubytovací jednotku, přistýlky mají plátěná lehátka, delegát na telefonu.

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, nápoje k obědu, kapesné, a vše co není napsáno "v ceně je“.

Ubytování

hotel Princi Vogel***  2-4lůžkové apartmány s vybavenou kuchyní (za příplatek možný 1 lůžkový APT nebo pokoj),  2 lůžkové pokoje, TV, klimatizace, vlastní WC+sprcha, balkon/terasa. Hotel má recepci, restauraci, jídelnu, pláž soukromá s plážovým servisem, každý apartmán má slunečník a 2 plastová lehátka s matrací na pláži v ceně, přistýlky mají v ceně plátěné lehátko s dřevěnou konstrukcí. Obědy se podávají přímo v hotelu - v baru nebo na terase. Každý apartmán má ložnici, obývák se 2 lůžky, kuch.kout, balkon, WC+sprcha, klimatizace, plážový servis a bar u pláže. Hotel zajišťuje půjčování jízdních kol, vodních kol, windsurfing, loďky-vše za úhradu. Hotel je 130 m od pláží Jadranu, je postaven v borovicovém háji.

Vybavení

Hotel má apartmány pro 2-4 osoby, vybaveny WC+sprcha, manželská ložnice, obývák s kuchyňským koutem (lednice, sporák, drobné nádobí), balkon, klimatizace, 2 lůžka,  TV, Wi-Fi připojení, z některých apartmánů je překrásný výhled na Iónské moře. Hotel má recepci, bar, zahrada a malé hřiště pro děti. V ceně je i plážový servis. Počet apartmánů: 12, a 4 pokoje. Hotel půjčuje různé sportovní aktivity jako jsou šlapací kola, windsurfing, půjčování kanoí, jízdních kol, zprostředkovává fakultativní výlety, vše za úhradu.

Stravování

kontinentální snídaně a obědy jsou podávány formou obsluhy. Za příplatek jsou možné alko i nealko nápoje. Večeře jsou možné v restauracích u pláží nebo v blízkém hotelu atp. Možností stravování ve Velipoje je mnoho. Večeři je možné pořídit již od 4 Eura, v bufetech levněji. Další možnost je možné stravu pořídit s nákupy na tržnici a večeři si připravit v kuchyňském koutě v apartmánu
 
Program
1. den individuální odjezd. V případě zájmu, můžeme zprostředkovat nácestné ubytování v Chorvatsku

2. den příjezd do Velipoje ubytování, volno, nocleh. Pokud přijedete do 14 hod. dostanete oběd.
3. - 8. den snídaně + obědy, volno, event. účast na fakultativních výletech
9. deno snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z Velipoje, event. nácestné ubytování
10. den pokračování v cestě do ČR.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety: zprostředkovává hotel, nebo individuálně, do Skodry a na hrad Rozafa cena 30 Eur, Tirana-Kruje - 35 Eur, návštěva hlavní ho města Albánie a rodiště největšího albánského hrdiny Skandenberga Shkodra - 25 Eur - 3.největší město Albánie s panoramatem hradu Rozafa nad mětem Další možnost jsou individuální výlety místními minibusy tzv. Dolmusy, které jsou velmi levné. Hotel zprostředkovává spoustu sportovních možností, jako je půjčování jízdních kol, windsurfing atp.

Slevy a příplatky

Příplatek za neobsazenou postel:  2 690 Kč (single pokoj), Dětské porce nepodávají. Večeře je možné pořídit v blízké taverně již od 4 Eur, nejdražší jsou ryby, ty se pohybují klem 10 Eur/porce, včetně salátu.

*V ceně "první + druhá přistýlka" je započítáno ubytování se snídaněmi a obědy

Upozornění: Pro klienty, kteří budou chtít jet vlakem, můžeme zajist jízdné i lehátka a transfer z Podgorice do Velipoje za příplatek. Jízdné je stanoveno se slevou karty IN25. Klienti, kteří kartu nevlastní, vyřídíme s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč. O tento průkaz je nutno žádat min. 1 měsíc před odjezdem.

Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné