Sozopol

Sozopol je známé letovisko, 30 km od Burgasu, asi 35 km od letiště v Burgasu. Přijatelné ceny v kavárnách, typické balkánské restaurace a další zábavní podniky řadí Sozopol k oblíbenému letovistku dovolených. Má písečné pláže, má starou - historickou část a novou část města. Plážové a vodní atrakce nabízejí bohaté sportovní vyžití – např. windsurfing, vodní šlapadla, jett. Bohatě zásobený místní trh s čerstvým ovocem a zeleninou i malý rybářský přístav, také maličký (jediný bulharský) ostrov, hodně navštěvovaný, je to poutní místo. V blízkosti se nacházejí i známé kempy Černomorec a Gradina. Toto letovisko je možné doporučit rodinám s dětmi ale i seniorům. Ubytování v penzionu ve 2lůžkových pokojích, studia pro 3/4 osoby, apartmány pro 4 osoby. penzion Ruska. Pláž: písečná, cca 350 m   Možnost nájmu lehátka a alunečníku. Konečná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu. Snídaně se podávají v restauraci cca 60 m od penzionu RUSKA. Tento zájezd doprovází vedoucí zájezdu po celou dobu trvání zájezdu

 

Ubytování

Ubytování : penzion Ruska*** Vybavení: apartmány pro 4 osoby mají ložnici s balkonem, obývací část se 2 lůžky, s kuch.koutem, WC+sprcha, TV, klimatizace v ceně. Studia jsou zařízena stejně, mezi obývací částí a ložnicí je jen část stěny. Každá ubytovací jednotka má balkon s výhledem nebo pohledem na moře, klimatizaci, sušák na prádlo, na každém patře je žehlící prkno a žehlička. 1 apartmán v objektu je pro 5 osob. Všechny KK mají lenici, hrníčky, lžičky, misky, talíře, varnou konvici, dřez a odkapávač. Pokoje mají vlastní WC+sprcha, TV, lednice, varnou konvici, hrníčky, lžičky, balkon. Penzion má kapacitu 42 osob. Pravidelně se provádí úklid, povlečení a ručníky jsou měněny po 5 dnech. V okolí (do 100 m) jsou pekárny, obchůdky, restaurace, pizzerie.

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Pomorie - Hotel Paradise ***

Pomorie leží cca 20 km od Burgasu, v těsné blízkosti je Pomorijské extrémně slané jezero. Ve městě žije asi 15 tis. obyvatel, má starou a novou část. Tato oblast byla dobývána Římany, Řeky, Thráky, Byzantinci, Turky aj. Každá vlaáda zde zanechala svlj stavební vliv. Ve městě najdeme památky a muzea, např:  Městské muzeum a galerie, Muzeum soli, Starobylá Thrácká hrobka ze 3.stol., Tradiční dřevěné domy z 19.stol., Kostel Matky Boží z r.1890, Kostel Proměnění Páně, Klášter sv. Jiří atd.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné