Pomorie - penzion Gošo ***

Termíny Základní cena 2lůž.pokoj/osoba Základní cena D6-14/přistýlka Základní cena 2lůž.pokoj/osoba bez jízdného (FIP) Základní cena D3-5/přistýlka
                             
     
         
Cena zahrnuje

10 noclehů a snídaně, pobytová taxa, doprovod zájezdu (min.12 osob), delegát v místě, jízdné z Břeclav-Burgas-Břeclav (za příplatek z Prahy),  transfer Burgas-Pomorie-Burgas, lehátkový příplatek T/6 Budapest-Burgas-Budapest, spotřeby energií, klimatizace, závěr. úklid, výměna prádla a ručníků, zákonné pojištění CK, DPH, příspěvek do GF při MMR. Držitelé jízdenek FIP (železničáři) mají v ceně vše, kromě jízdného. FIP: MÁV, CFR(SŽ), BDŽ

Cena nezahrnuje

Není: cestov. pojištění, ostatní strava a vše co není psáno "v ceně je". * Jíízdenky FIP si každý objednává a platí sám.

Ubytování

Ubytování : penzion Gošo***.: má studia pro 2, 3, nebo 4 osoby. Každý pokoj má příslušný počet lůžek, kuchyni nebo kuchyňský kout, lednička, TV, klimatizace, balkon, WC+sprcha. Všude je WiFi. Od pláže cca 300 m. Kontinentální snídaně se podává v blízké restauraci.

 Program

Program bude upřesněn až v měsíci dubnu, zatím není známé, zda přímý vlak pojede.

1. den odjezd z Břeclavi v poledních hodinách (z Prahy v 9,50 hod.), po příjezdu do Budapesti přesun na nádraží Keleti, odjezd v lehátkovém voze do Bucuresti.

2. den po příjezdu do Bucuresti, přestup na vlak do Ruse a následně do Varny. Transfer do Pomorie, ubytování, nocleh.

3. den snídaně, seznámení s delegátem, dle zájmu prohlídka městečka Pomorie, volný program, relaxace u moře 

4. - 10. den, snídaně, volný program, event. účast na fakultativních výletech. Např. Burgas, Nesebar, Slunečné Pobřeží atp.

11. den, snídaně formou balíčku, odjezd v 6,30 hod., následně odjezd vlakem do Bucuresti s 1 přestupem, na nádraží malá večeře, nočním spojem v lehátkovém voze do Timisoary

12. den ráno přestup, a následně odjezd do Budapesti. Po přejezdu na nádraží Nyugati, odjezd vlakem do Břeclavi a dále dle nástupních míst.

Slevy a příplatky

First minute do 31.1.2020 sleva -5%, sleva za osoby na přistýlce je -3%. Sleva pro skupinu: 20 osob + 21. osoba zdarma. Neobsazené lůžko + 2400 Kč/termín. Za lehátkové příplatky T/4 do vlaku je příplatek 360 Kč/oba směry.

Cestovní pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                                

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné