Sutomorie- Hotel Sozina

Země, která může nabídnout hory, krásné kaňony, přírodu a také Jadranské moře s mimořádně léčivými účinky. Sutomore má jednu z nejdelších pláží a dále několik maličkých.  Hotel je přímo u pláží Jadranu, od centra města asi 300 m, vhodný pro klienty, kteří mají rádi aktivní dovolenou. Pláž: hrubý písek Vybavení: Hotel je po rekonstrukci, má recepci, restauraci, Wifi na recepci, ev. i v některých pokojích (dle signálu), má.2, 3, 4 lůžkové pokoje, klimatizaci. Z nádraží je doprava taxislužbou. Delegát je v místě a přichází za klienty v den příjezdu, event následující den, má kancelář cca 150 m od hotelu. Nabízí různé fakultativní výlety.

Vysvětlivky: přistýlka = řádná 3.nebo 4. postel,. Příplatek single = 2250 Kč

Sutomore - Carski Konak ***

Sutomore je nevelké, ale významné a populární letovisko na Barské riviéře v zálivu, 6km od  města Bar. Před nepříznivými podmínkami počasí a přírodními podmínkami ho chrání hory Rumije, které vybízejí k podnikání různých drobných turistických výletů. K nejkrajším plážím Čierné Hory patří bezesporu Sutomorská pláž, dlouhá asi 1250 metrov, která sa pozvolna zvažuje do moře. O něco dále se rozprostírá pláž se zlatavým pískem, a dále ještě Červená pláž, pojmenovaná podle zbarvení svého písku. Na pláži jsou k dispozici pro turisty za poplatok lehátka a slunečníky, taktéž i bary a restaurace, stačí si jen vybrať....

Z památok stojí sa návštevu Kostel sv. Tekly nad obcí z 8. stol., který má dva oltáře (pravoslavýy a římskokatolícky), turecká pevnosť Tabija, benátska pevnosť Haj - Nehaj cca 3 km na severozápad ve výšce 232m. Na mysu Ratac jsou ruiny benediktínskeho Kláštera Panny Márie Ratackej z 11. stol. a každoročně sa zde koná pouť se sv. mší.
Hotel - Vila Carski Konak se nachází v Sutomore, cca 300 m pod pláží s hrubým pískem. Pro každý pokoj je na pláži plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné