Nemira penzion Marko vlakem ***

               Penzion Marko, vlakem do Splitu + transfer, event autobusem až do Nemiry. 

Termíny Zákl.cena 2lůž.pok./os. Zákl.cena 2lůž.pok./os.na 3.posteli Zákl.cena dítě 6-14/přistýl. Základní cena dítě 3-5/přistýlka bez stravy Zákl.cena dítě do 5 let bez služeb

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                         80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                    30 Kč

Cena zahrnuje

ubytování ve 2lůžkovém pokoji (studio 2+1, 4 lůžkový apartmán) na 7 nocí s polopenzí nebo bez stravy (dle volby), pobytová taxa, delegát. V ceně dopravy vlakem je jízdné z Břeclavi/Prahy do Splitu a zpět, lehátko T/6, event.T/4 na noční přesun z Budapesti do Splitu, transfer z/na nádraží. Spotřeba vody, plynu, elektriky, ložní prádlo, závěrečný úklid, případně i parkování. Ubytování je možné v apartmánu nebo v pokoji pro 2 osoby s možností přistýlky, ceny jsou vždy na 1 týden pobytu. Ubytovací jednotka musí být obsazena celá.

Cena nezahrnuje
cestovní pojištění na zdraví a úraz, ošetření, event. převoz (viz doklady CK), ostatní strava, kapesné. Klienti s vlastními jízdenkami nemají v ceně lehátkové příplatky a transfer. Klienti s vlastními jízdenkami připlácí 1390 Kč za lehátko do vlaku a transfer nádraží-penzion-nádraží.
Ubytování

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 1-2 ložnice- dle velikosti, se zařízeným kuchyňským koutem, WC+sprcha, lednice, balkon/terasa. Klimatizace za úhradu. Kategorizaci ubyt. objektů dle počtu hvězdiček si stanovuje každá země samostatně. Není jednotná metodika bodování, proto může být rozdílnost oproti zvyklostem v ČR.

Vybavení

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 1-2 ložnice s kuch. koutem, lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Časný příjezd nebo pozdní odjezd není důvodem k delšímu užívání ubytovací jednotky. V den příjezdu a odjezdu je možné zanechat svá zavazadla na místě k tomu určenému.

Stravování

7x polopenze, snídaně jednoduchý bufet, večeře k tomu 1 nealkonápoj, ostatní strava je možná vlastní v zařízeném kuch.koutě, potraviny lze zakupovat v místní samoobsluze, nebo ve stánku, event. v restauracích a bufetech. Možnost nákupu v Omiši, který je vzdálen cca 3 km.

Program

1.den, odjezd vlakem z Břeclavi/event.z Prahy, Pardubic, Brna do Budapesti, přestup na vlak do Splitu. Odjezdy vlaků budou známy dle aktuálního JŘ!! Dle sdělení ČD je nutno přejezd z nádraží Budapest Nyugati na nádraží Budapest Keleti - nejvhodnější cesta taxi (obvykle 1 auto 20Eur), ve směru tam i zpět. Cenu nutno dohodnout před nástupem do auta, na nádraží se pohybuje spousta osob, které tyto služby nabízejí a nakonec si řeknou o mnohem vyšší cenu. Další možnost je přesun Metrem s přestupem na Deak Tér (linky č. 2+3, cena kolem 35 Kč/1 cesta/osoba + poplatek za zavazadlo).

2.den, příjezd do Splitu v 9,00 hod., transfer z nádraží do Nemiry, nástup do ubytovací jednotky obvykle ve 13 hod., Zavazadla je možné po dohodě s delegátem ponechat na místě k tomu určeném po příjezdu, event do odjezdu.

3. - 8.den, relaxace u moře, event. účast na některém z nabídnutých fakultativních výletů

9.den opuštění pokojů do 10 hod., transfer do Splitu cca kolem 16,00 hod., odjezd vlakem,

10.den příjezd do Budapesti, přesun nádraží-nádraží a přestup do Břeclavi/Prahy atp.

Slevy a Příplatky Info

Sleva Firstminute pro dospělé osoby -16% do vyčerpání kapacity, FM pro děti se slevou -10%. Sleva trvalá z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 3 let ZDARMA bez služeb. Příplatky: neobsazená postel v ubytovací jednotce 3 450 Kč,  Vybrat je možno ze 2 lůžkových pokojů, Studia pro 2-3 osoby, apartmány pro 4 osoby. Ceny zájezdu jsou již po slevě, katalogové ceny Vám můžeme na vyžádání zaslat.

Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Brno: 200 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 100 Kč,   Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Pardubice: 700 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 350 Kč,  Příplatky při odjezdu vlakem ze stanice Praha: 800 Kč dospělá osoba, dítě 6-14 let 400 Kč, Doporučení pro studenty a seniory: vzhleden k tomu, že mají slevu z jízdného, je výhodnější zakoupit si jízdné z nástupních stanic s použitím průkazu ke slevě.

Ceny jízdného jsou kalkulovány se slevou na IN kartu. Pokud tuto kartu nevlastníte, vyřídíme Vám ji s aplikací na 3 měsíce za 200 Kč.

 Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                         

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné