Ruskamen Sagitta

Upozornění: tento hotel je na vyžádání, velmi rychle se vyprodává

Termíny Základní cena 2lůž.pokoj/osoba. Základní cena D10-14/přistýlka Základní cena D7-9/přistýlka.

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                             80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                        30 Kč
Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí a stravu All inclusive ve zvoleném druhu pokoje/bungalovu, pobytová taxa, zák. pojištění CK proti úpadku, česky mluvící asistent na telefonu. V ceně dopravy vlakem a lehátko je jízdné z Břeclavi/Prahy do Splitu a zpět, včetně lehátkového příplatku Břeclav-Split a zpět.

V ceně doprava autobusem je cena autobus z Ostravy do Ruskamenu a zpět

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění - vybrat můžete na webových stránkách www.halmatour.cz - doklady CK - typy pojištění, případný transfer z nádraží ve Splitu do Ruskamenu, a vše co není psáno "cena zahrnuje"
event.dopravu autobusem

Ubytování

Komplex se skládá z hotelové části, pavilonů s apartmány a jednotlivých bungalovů. V hotelové části se nachází recepce, restaurace s velkou terasou, aperitiv bar, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště s betonovým povrchem pro míčové hry. Zdarma: Wi-Fi, parkování. Za poplatek: internetový koutek, trezor v recepci, stolní tenis.Holliday Village Sagitta má 450 lůžek rozmístěných jak v hlavní budově, tak i v několika bungalowech a apartmánech. Bungalovy mají studia pro 2+1 osob, nebo pro 2+2 osob s 1 ložnicí, apartmány pro 2+2 osob. Pláž je od komplexu 20-50 m.

Vybavení

Pokoje v hotelové části - balkon, sociální zařízení WC+sprcha, klimatizace v ceně, lednice a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Bungalovy jsou pro 2+1 osoba, vybaveny stejně +KK, bungalovy pro 4 osoba mají 1 manž.ložnici a obývák s KK, WC+sprcha, klimatizace, lednice, TV/SAT.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), občerstvení (káva, čaj a moučníky), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.
Program

Při dopravě vlakem:

1.den odjezd dle jízdního řádu ČD do Budapesti Nyugati, odjezd z Budapest Keleti v přímém lehátkovém voze do Splitu. Přeprava mezi nádražími Nyugati - Keleti je nejvýhodnější taxikem (cenu si dohodněte předem, měla by být 20 Eur/1 auto/1 směr). V případě přepravy autobusem z Ostravy atd. (+ po nácestných stanicích v ČR)  do Ruskamenu přímo.

2.den příjezd v ranních hodinách do Splitu, odjezd místním autobusem od nádraží Split do Ruskamenu (autobus zastavuje naproti komplexu Sagitta)

3. - 8.den relaxace u moře, event. malé fakultatiní výlety. Budou navrženy během měsíce dubna 2019

9.den snídaně, opuštění pokojů kolem 10. hod., v odpoledních hodinách odjezd na nádraží ve Splitu, po 17. hod. odjezd přímým lehátkovým vozem do Budapesti Keleti

10.den příjezd dle jízdního řádu do Budapesti, přesun mezi nádražími a odjezd do ČR

Slevy a příplatky

Slevy pro děti až do 14 let-viz ceník, sleva First minute pro děti je 5%. Ostatní termíny na vyžádání, ubytování min. 2 noci mimo sezonu. Příplatek za single pokoj je na vyžádání.

 Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                                  

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné