Cesenatiko - hotel Silvie Rose event. Milano ***

Termíny Zákl.cena 2lůž.pok./os.

Zákl.cena 2lůž.pok./přistýlka/os.

nad 14 let

Zákl.cena Dítě 8/10-14 let/4.postel Základní cena Dítě 0-9 let/4.postel
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                                         80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                                    30 Kč

 
Cena zahrnuje

Hotel Milano: 7x ubytování, 7x polopenze (snídaně bufet, k večeři salátový bufet), voda a domácí víno u večeře, plážový servis (1 sada pro 1 pokoj), miniclub pro děti, zák.pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu, delegát na telefonu.

Hotel Blue and SIlvie Rose: 7x ubytování, 7x polopenze - kompletní bufety, voda a domácí víno u večeře, odpolení svačina slané i sladké jídla, nealko nápoj a 1 pohár domácího koktejlu, plážový servis (1 sada pro 1 pokoj),  zák.pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu, delegát na telefonu.

Cena doprava vlakem zahrnuje: jízdné Břeclav-Cesenatiko-Břeclav se zajištěnými místy Vídeň-Benátky a zpět (pohodlná křesla). Klienti, kteří jedou z Prahy mají v ceně jízdné Praha-Cesenatico-Praha se zajištěnými místy Linz-Benátky-Linz - pohodlná křesla. U cen zájezdů žádné jízdné není.

Cena nezahrnuje

V ceně není: CZP, nápoje (kromě nápojů ke snídani a večeři), asistence česky hovořící osoby v místě během pracovní doby agentury TBO - nutno objednat předem zároveň se zájezdem (1 Eur/osoba/den), a vše co není psáno "cena zahrnuje"

Ubytování

Hotel Milano: Ubytování ve zvoleném typu pokoje s vlastním WC+sprcha/vana a fén, trezor, TV, klimatizace, WIFI, balkon. Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové, od 12 - 22 m2. Ve 4lůžkovém pokoji může být palanda.

Hortel Blue and Silvie Rose: Ubytování ve zvoleném typu pokoje s vlastním WC+sprcha/vana a fén, trezor, TV, klimatizace, WIFI ve společné místnasti, některé pokoje mají balkon (za příplatek 400 Kč/pobyt/osoba). Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové, ve 4lůžkovém pokoji může být palanda.

Vybavení

Hotel Milano má recepci, bar, dětský koutek a miniclub, restauraci, soukromá pláž cca 250 m od hotelu, na pláži je pro každý pokoj 1 sada (tj. 1 slunečník + 2 lehátka) plážového servisu. Veřejná pláž cca 1 km bez plážového servisu.

Hotel Blue and Silvie Rose má recepci, restauraci, soukromá pláž cca 250 m od hotelu, na pláži je pro každý pokoj 1 sada (tj. 1 slunečník + 2 lehátka) plážového servisu. Veřejná pláž je cca 1,5 km.

Stravování

Strava v hotelu Milano: 7x polopenze - snídaně kontinentální bufet, večeře (event. obědy) výběr z nabídky a k tomu salátový bufet, voda 0,5 l,  domácí víno 0,25 l během večeře/oběda.

Strava v hotelu Blue and Silvie Rose: 7x polopenze - snídaně i večeře (event. obědy) jsou kompletní bufety, voda 0,5 l,  domácí víno 0,25 l během večeře/oběda. Odpolední svačina sladké i slané pokrmy, nealko nápoj a 1 pohár domácího koktejlu.

Program

Program zájezdu s vlakovou dopravou: Přesný jízdní řád bude dodán 14 - 7 dnů před odjezdem na zájezd.

1.den odjezd z Břeclavi 18,45 hod., přestup ve Vídni na přímý valk do Benátek se zajištěnými místy v oddílech s pohodlnými křesly.  Z Prahy je možné odjet v 17,48 do Linze a přestup na vlak, kterým pojede skupinka z Břeclavi, budou určena místa, kam je nutno nastoupit. 

2. den ráno příjezd do Benátek, přestup na vlak do Bologně, následuje přestup na přímý vlak do Cesenatika - část Gateo Mare. Příjezd v 12,50, odchod na hotel (cca 400 m), ubytování od 14 hod.,zaměstnanci hotelu udělají vše pro to, abyste mohli po pokojů natoupit co nejdříve, volno. V 19,30 hod. večeře

3.- 8. den ráno snídaně, volný program, event. účast na fakultativních výletech, které zprostředkovává místní agentura. Večeře, nocleh

9. den snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., odjezd vlaku v 13,10 hod., přestup v Bologni a v Benátkách. V benátkách je časový prostor 2-3 hod. Se zajištěnými místy odjezd přímým vlakem do Linzu (přestup do Prahy), event. Vídně,

10. den přestup v Linzu směr Praha (příj.10,57) nebo ve Vídni, odjezd směr do Břeclavi (příj. 9,04 hod.), atp. 

Slevy a příplatky, Fakultativní výlety

Pro děti - viz tabulka "kalkulačka", pro osoby na 3. posteli. Některé děti mají ubytování i stravu zdarma!

Držitelé volných jízdenek FIP neplatí jízdné, platí pouze příplatek za zajištěná místa 800 Kč ve směru Vídeň-Benátky-Vídeň, event. Linz-Benátky-Linz. Volné jízdenky si zajišťují a platí sami. FIP: OBB + FS.

Nepovinné příplatky: 1lůžkový pokoj + 1950 Kč/hotel Milano, 7x obědy + 2100 Kč. Příplatek za 1lůžkový pokoj v hotelu Blue+Silvie Rose je 1700 Kč. Příplatek za balkon v hotelu Blue+SIlvie Rose je 400 Kč/pobyt/osoba

               Povinný příplatek - pobytová taxa: 1,5 - 2 Eura/osoba od 14 let/den, nutno zaplatit v hotelu na místě.

 Fakultativní výlety: San Marino, cena 23 Eur, Oltremare - park o vývoji země, který stojí za to vidět, ukázka výcviku dravých ptáků, přehlídka delfínů, četné druhy mořské fauna a flory, cena 26 Eur. V Cesenatiku je Vodní zábavní park, Park        Levante, Zábavní středisko. Fakultativní výlet do Ravenny vlakem, cena 15 Eur + vstupy do památek s vedoucím zájezdu.

San Marino           20 Eur          Cesenatiko - pěší            06 Eur

Lodní výlet k těžebním plošinám plynu a hledání delfínů, během návratu budou servírovány smažené ryby, hranolky a víno pro každého     Dospělí : € 12,00  Děti 5 –10 let : € 6,00  děti 0 –4 roky : zdarma

Panoramatická lodní projížďka výlet podél pobřeží kolem letoviska Rimini, Riccione, Cattolica, Gabicce az do San Bartolo –Baia Vallugola. Při návratu smažené ryby, hranolky a víno pro každého. Návrat kolem 18:30. Dospělí : € 15,00  Děti 5 –10 let : € 10,00  děti 0 –4 roky: zdarma

Lodní výlet podél pobřeží na sever směr RAVENNA do přírodního parku  „Duna Costiera„  Při návratu budou servírovány smažené ryby, hranolky a víno pro každého. Návrat plánován kolem 18:00 hod. Dospělí : € 12,00  Děti 5 –10 let : € 6,00  děti 0 –4 roky : zdarma

Zábavní parky:   Mirabilandia autobusem      36 Eur  děti slevy, nákup u delegátky také slevy,  Oltremare   26 Eur,    ACQUARIO DI CATTOLICA –LE NAVI      20 Eur

Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                             

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné