RIMINI HOTEL S ALL INC. ***

Cena zahrnuje dopravu vlakem, ale je možno zájezd absolvovat vlastní dopravou, sleva je 3200 Kč (dítě -2800 Kč).
Termíny Zákl.cena os./2lůž. pok.od Zákl. cena dítě 9-10 let na přistýlce Zákl.cena dítě 6-8 let na přistýlce Příplatek za All inc.-nápoje k obědu a večeři plážový servis Příplatek za single pokoj Příplatek za klimatizaci pokoj/týden
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                          80 Kč

Poplatek za zaslání smlouvy poštou 1x                                                30 Kč

Cena zahrnuje

7 noclehů a plná penze (snídaně bufet, obědy a večeře výběr ze 2 menu k tomu salátový bufet), vlakové jízdné Břeclav/Praha-Rimini-Břeclav/Praha, místenky Vídeň/Linz-Benátky-Vídeň/Linz, delegát na telefonu, zákonné pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Pokud bude v některém termínu min.12 osob, tak bude v programu vedoucí zájezdu + MHD z/na nádraží.

Jízdné na vlak tj. odjezd z Břeclavi/Prahy do Rimini pro dospělou osobu, event.dítě do 12 let. Za nástup v jiných stanicích je příplatek, který nelze vyčíslit předem. Je to vzhledem k tomu, že je velký počet stanic v ČR a také velký počet slev. Např.: příplatek pro plně platící osoby z Prahy do Břeclavi je 800 Kč pro cestu tam i zpět, avšak pro děti, mládež a důchodce nad 65 let je 200 Kč. Vlak do Benátek jede z Prahy s přestupem v Linzi, nebo z Břeclavi s přestupem ve Vídni.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění,  ostatní strava, kapesné a vše co není napsáno "zájezd zahrnuje", místní taxa pro osoby nad 12 let 12 Euro/pobyt. nápoje a plážový servis - za příplatek.

Ubytování

Hotel*** nabízí 2-3 lůžkové a rodinné pokoje, každý pokoj má vlastní WC+sprcha, (samozřejmě: ložní prádlo, ručníky), telefon,  balkon. Dále jsou zde i rodinné pokoje pro 4-5 osob. Hotel půjčuje svým hostům bezplatně jízdní kola. Možné ubytování malé rasy psů - bezplatně s předběžnou objednávkou. Zařízení pro hosty: komfortní jídelna, bar, společenská místnost s TV příjmem, terasa s posezením, soukromá zahrada, výtah, hotelový trezor na recepcii, klimatizace, Wi - Fi internetové připojení. Vstup na soukromou pláž je za poplatek, nebo zaplacení plážového servisu. Event. je možné využít volné pláže bez poplatku i bez plážového servisu.

Dále je možné využít se slevami až 40%: fitnescentrum, dětský koutek, gymnastika pro děti i dospělé, vodní aerobik, windsurfing, plážový volejbal, basketbal

Stravování

Strava: snídaně - bufety, obědy a večeře - výběr ze 2 menu k tomu voda a salátový bufet. Z příplatek 1990 Kč jsou k obědu a večeři domácí alko i nealko nápoje a  plážový servis na soukromé pláži tj. slunečník + 2 lehátka.

Program

1.den odjezd  po 18. hod. z Břeclavi, z Prahy po 18.hod. - pozor časy jsou podle jízdního řádu z r.2018!! Pokud bude JŘ  na rok 2019 změněn, bude upraven i odjezd zájezdu.

2.den, ráno příjezd do Benátek, přestup na vlak do Bologne a následně přestup do Rimini, následně MHD z nádraží do blízkosti hotelu (příj.cca 12,30 hod.), dle možností ubytování (je od 13 hod.) v hotelu Trinidad, volno
3. - 8. den
relaxace u vod Jadranu, možnost využití různých plážových a vodních sportů za příplatek, zapůjčení jízdních kol zdarma, atp., využití sevisu All inc.Light, event. účast na některém z nabídnutých fakultativních výletů.
9. den
opuštění pokojů do 10 hod., volno, odjezd MHD na nádraží a následně vlakem z nádraží Rimini v 13 hod., příjezd do Benátek, individuální krátká prohlídka, odjezd vlakem po 21 hod. do Linze/Vídně

10.den příjezd do Linze/ Vídně, v Linzi přestup na vlak směr Praha (příj.v 11 hod.), ev. do Břeclavi příj. po 9.hod., příjezdy dle nástupních stanic

Informace

Zábava:  Možný fakultativní výlet: MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají kaskadérská představení s různou tématikou. Doporučujeme celodenní návštěvu. cena na místě SAN MARINO - Republika di San Marino leží na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. cena 40 Eur. Výlet vlakem do Bologne - město pod ochranou UNESCO, prohlídka šikmých věží, postaveny kolem roku 1300, věže jsou s několika dalšími jen pozůstatky 180 středověkých věží, které byly v 19. století z větší části strženy. Centrem města je Piazza Maggiore s Neptunovo fontánou a bazilikou San Petronio. Tento obrovský gotický kostel 5. největší na světě, má působivý interiér. Původně byl plánován jako největší kostel křesťanství, jeho stavba začala v roce 1390, ale do dnešního dne nebyla dokončena z finančních důvodů. LODNÍ VÝLETY: - Půldenní výlety podél pobřeží do Cesenatica s návštěvou mořského akvária. Event. je možná večerní projížďka podél pobřeží. cena výletů na místě (dle počtu přihlášených).

Vzdálenosti: Brno - Rimini = 990 km,  Praha - Rimini = 1015 km.

Slevy a příplatky

Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA. Sleva s vlastní dopravou 3200 Kč za dospělou osobu, 2800 Kč za dítě 6-12 let.

Povinný příplatek 12 Eur/osoba nad 12 let/týden.

Nepovinné příplatky: Příplatek za single pokoj 1690 Kč. Příplatek za klimatizaci 620 Kč/pokoj/týden. Příplatek All Inclusive 1990 Kč osoba/týden za alko i nealko nápoje (domácí-Italské výrobky) k obědu i večeři a plážový servis na soukromé pláži osoba/týden (1 pokoj = 1 slunečník+2 lehátka).

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

               
                                                                                    

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné