Lido Adriano vlakem

Termíny  Základní cena za apartmán pro 2-6 osob

                                              Single pokoj nelze.

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                               80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                          30 Kč

Cena zahrnuje

7 noclehů v apartmánu, spotřeby energií, delegát na telefonu

Cena nezahrnuje

strava, závěrečný úklid, povlečení, ručníky, kapesné a vše co není napsáno "zájezd zahrnuje".

Příplatky: závěrečný úklid vlastní nebo za úhradu 45 Eur, povlečení vlastní nebo za úhradu 200 Kč, povinná kauce 70 Eur nebo 1500 Kč. Po odevzdání uklizeného apartmánu je kauce vrácena. Povinný doplatek - pobytová taxa 10,5 € za pobyt a osobu nad 14 let.

Ubytování

Residence TERESA: apartmány pro 2 - 6 osob, mají 2 ložnice, obývací část s 2lůžkovým gaučem a vybavenou kuchyní, TV, autom. pračka, WC+sprcha, balkon/terasa a sušák na prádlo. Pláž je vzdálena asi 70 m. Postele jsou vybaveny polštářky a dekami. Velikost apartmánu kolem 45 – 50m2 + balkon. Rezidence má výtah. Obchod je vzdálen cca 200 m, supermarket LÍDL do 1 km.

Pláž: písečná, cca 70 m od pláží

Program

1. den
ubytování ve 13 hod. (někdy je to možné i dříve), volno, koupání
2.-7. den
využívání léčebných účinků moře Jadranu
8. den
opuštění apartmánů do 10 hod., předání uklizených apartmánů, volno,

Slevy a příplatky

 Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA. Last minute dle vyhlášení italského partnera. Vratná kauce 50 Eur. Single pokoj nelze.

Informace

Zábava : možnost využití různých atrakcí v místě pobytu, nebo účast na některém z nabízených fakultativních výletů. Možný fakultativní výlet: MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají kaskadérská představení s různou tématikou. Doporučujeme celodenní návštěvu. cena 45 Eur SAN MARINO - Republika di San Marino leží na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. cena 40 Eur RAVENNA - MHD dříve toto město leželo přímo u moře, dnes je vzdáleno asi 12 km. Náměstí Piazza del Popolo je centrem města, dále neopomeňte navštívit baziliku San Vitale z 6. st., kde je národní muzeum, mauzoleum Galla Placida, bapisterium Battisterio Neoniano, které vyniká štukovou a mozaikovou výzdobou. cena 10 Eur Výlet vlakem do Bologne - město pod ochranou UNESCO, prohlídka 2 šikmých věží "Torre Garisenda" a "Torre degli Asinelli", postaveny kolem roku 1300. Obě věže jsou s několika dalšími jen pozůstatky 180 středověkých věží, které byly v 19. století z větší části strženy. Centrem města je Piazza Maggiore s Neptunovo fontánou a bazilikou San Petronio. Tento obrovský gotický kostel (pátý největší na světě) má působivý interiér, loď je 40 m vysoká a 20 m široká. Původně byl plánován jako největší kostel křesťanství, jeho stavba začala v roce 1390, ale do dnešního dne nebyla dokončena z finančních důvodů. cena 17 Eur - bez vstupů LODNÍ VÝLETY kolem pobřeží. Event. je možná večerní projížďka podél pobřeží s občerstvením a hudbou. cena výletu na místě

Povinný příplatek 1,5 Euro denné za osobu nad 14 let. Povinná kauce 50 Eur/apartmán (po odevzdání klíčů a kontrole je kauce vrácena).

Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                      

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné