Bucurest, Hotel Gara De Nord **

                                                        Sleva First minute prodloužena do 29.2.2020

Termíny Zákl..cena 2lůž.pok,/os. Zákl. cena 2lůž.pok./os. s jízdenkami FIP Zákl. cena D6-14/přistýlka Zákl.cena D5 s rodičem
20.05.2020 - 25.05.2020   10 251   8 720   7 944   1 990
23.09.2020 - 28.09.2020   10 251   8 720     7 944    1 990 
Příplatek za večeře 2x                                                                560 Kč

Cestovní zdrav.pojištění Komplexní A30                                       216 Kč

Cestovní zdrav.pojištění Komplexní A30 pro dítě do 15 let              150 Kč

Cestovní zdrav.pojištění zdraví a storno                                        144 K
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                   80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                               30 Kč

Cena zahrnuje

Vlakové jízdné Břeclav - Bucuresti a zpět, lehátkové příplatky T/6 pro noční přejezd tam+ zpět, 2x místenky, transfer z/na nádraží, 3x hotel se snídaněmi -bufety, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH, příplatek do GF při MMR.. Při odjezdu z Prahy příplatek 800 Kč, z jiných stanic je příplatek dle tarifu ČD.

Základní cena os./2-3lůžkový pokoj (vhodné pro klienty s vlastními jízdenkami): 3x hotel se snídaněmi, vedoucí zájezdu (min.12 osob), 2x  lehátkové příplatky T/6 pro noční přejezd tam+ zpět, 2x místenky,  zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, eventuální doprava/ MHD v Bucuresti, vstupné 30-50 Eur dle zájmu, a vše co není psáno "cena zahrnuje"

Ubytování

hotel Gara de Nord** v Bucuresti se snídaněmi - bufety, kousek od hlavního nádraží. Hotel má 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a také rodinné pokoje. Všech 150 pokojů s klimatizací, s vlastním WC+sprcha, Ubytování ve 4 lůžkových rodinných pokojích je možné. Hotel má  recepci, jídelna, restaurace, bar. Ostatní vybavení hotelu zahrnuje i sejf, 24hodinovou recepci a pokojovou službu. V hotelu je k dispozici Wi-Fi, hosté tak mohou zůstat online i na cestách. Výhodné ceny nabízí i možnost stravování po celý den. Pohodová kavárna servíruje obědy.

Program

Poznámka: konečný program bude upraven dle JŘ r.2019/2020. Upraven může být pouze slet programů zájezdu, obsah bude zachován.

1.den odjezd v poledních hod., přestup v Budapesti do přímého lehát.vozu do Brasova

2.den: příjezd do Brasova, prohlídka města, Černý kostel, lanovkou na horu Tampa s rozhledem do okolí, hradby, Graftová bašta a jiné památky, v pozdějších odpoledních hodinách odjezd do Bucuresti, ubytování (cca 200 m. od nádraží), nocleh

3.den vzhledem ke svým památkám a kráse je Bucurest je přezdívána Paříží Východu. koncertní síň Atheneum, Vítězný oblouk, Parlamentní paláce a Caucescovo šílenství po bohatství a moci, Zimní palác krále Karola 1.

4.den Nedaleko od centra města je Muzeum vesnice a Muzeum venkovského sedláka, s nejkrásnějšími sbírkami krojů, řezbářskými výrobky, keramikami i pravoslavnými ikonami v celé Evropě.

5.den - po snídani odjezd do Sinaie, to je Perla Karpat, památky jako Královský hrad a zámek, řadí se mezi 15 nejkrásnějších na světě, Sinajský klášter, Letohrádek atd. Večer odjezd v lehátkovém voze do Budapesti

6.den ráno příjezd do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd v poledních až odpoledních hodinách.

Slevy

First minute do 31.1.2020 - 5% z ceny za dospělou osobu, z ceny přistýlky a dětských cen -3%. Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let (bez slevy FM), děti do 2 let ZDARMA.

Cestovní pojištění
Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 


                                                   

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné