Eforie Nord - Jupiter

Termíny Zákl.cena 2 lůž. pok./os. odj.Břeclav Zákl.cena 2 lůž. pok./os. odj.Praha

Zákl. cena

dítě 6-14 let/přistýl. odj.Praha

Zákl. cena

dítě 6-14 let/přistýl. odj.Břeclav

Zákl.cena 2 lůž.pok./os

.bez dopravy

Zákl.cena dítě 2-5 let/přistýl. Zákl.cena dítě 2-5 let bez postele
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                       80 Kč

Poplatek za zaslání smlouvy poštou 1x                                             30 Kč
Cena zahrnuje

8 noclehů a snídaně, jízdné na vlak Břeclav event. Praha - Eforie Nord a zpět, 2x lehátkové příplatky T/6, 2x místenky, lázeňská taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH.

"Základní cena bez dopravy" (vhodné pro klienty s vlastními jízdenkami):  8 noclehů a snídaně, lázeňská taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH.

Cena nezahrnuje

V cenách není: ostatní strava, cestovní zdravotní pojištění, kapesné a vše co není napsáno "zájezd zahrnuje".

Příplatky: 1 lůžkový pokoj + 30 % z ceny 2lůžkového pokoje, svoz z ostatních stanic. Klienti s vlastními jízdenkami připlácí 1390 Kč za 2x lehátko T/6 a 2 místenky. 

Stravování

V ceně zájezdu jsou snídaně. Za příplatek 1750 Kč je možné pořídit večeře. Stravování je podávána ve vedlejší restauraci.

Vybavení a ubytování

Vybavení hotelu: hotel má recepci, každý pokoj má vlastní WC+sprcha, lednice, některé pokoje mají balkon. Hotel nemá restauraci, ale hosté se mohou stravovat v sousedních hotelích, restauracích apod. Hotel má bezplatné soukromé parkoviště. Na vyžádání může hotel Jupitel zařídit léčebné balíčky v hotelu Traian.

Informace

V hotelu není možnost stravování ani vaření, snídaně event. polopenze je možná ve vedlejší restauraci. Ceny stravování v r.2017 na týden: večeře 1790 Kč, plná penze 3300 Kč. V letovisku je levně, ve kterékoli restauraci je možné objednat si jídlo v kteroukoli denní hodinu. V centru města (cca 250 m) je bufet, kde je možné menu kolem 100 Kč/ 1 osoba.

Léčivé účinky jezera Techirgiol způsobuje sůl, jejíž koncentrace je v jezeře mnohem větší než v moři. Před mnoha tisíci lety bylo jezero součástí moře, které po čase ustoupilo. Voda se postupně odpařovala, ale sůl zůstávala. V těchto podmínkách nemohl existovat žádný život, všechny organismy postupně vyhynuly, rozložily se a staly se součástí léčivého bahna, které je tak, na rozdíl od bahna z Mrtvého moře, organické. Již staří Římané se zde léčili a v  dnešní době léčivé bahno a voda láká lidi z celého světa, nejen z Evropy. Toto léčivé blátíčko z jezera Techirgiol navíc zjemňuje pokožku a dokonce se z něj vyrábějí i omlazovací přípravky. V jezeře se dále nachází chlorid sodný a hořečnatý, jodid sodný a bahno sopropelicky organického původu. Jsou zde dlouhé, široké písčité pláže u Černého moře jen asi 100 m od jezera.


Program

1. den odjezd z Břeclavi (vlak jede přímo z Prahy), zastávky: Kolín, Pardubice, Brno. Po příjezdu do Budapesti přestup na noční vlak v lehátkovém voze do Bucuresti. Odjezdy budou upřesněny až po změně jízdního řádu pro rok 2017/18. Přesný jízdní řád bude sdělen klientovi nejdříve 14 dnů před odjezdem, nejpozěji 7 dnů před odjezdem.

2. den, v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, kde je možné poobědvat v některém z bufetů, ev. dát si jen kafíčko. V odpoledních hodinách odjezd do Constatnty, transfer na hotel, volno, nocleh.

3.-9.den, volno, relaxace u moře, nebo ve vodách léčivého jezera Techirgiol, event. využití léčebného balíčku v hotelu Traian

10.den, opuštění pokojů v poledních hodinách, odjezd z Eforie Nord do Bucuresti. Přestup na přímý vlak do Budapesti v lehátkovém voze.

11. den, příjezd do Budapesti, přestup na vlak do ČR: Břeclav, Brno, Česká Třebová, Pardubice, Praha.

Slevy a příplatky

Sleva FM - na první chvíli -5% do 30.04.2018, podmínka složení zálohy ve výši 50% nejpozději do 5 dnů od sepsání smlouvy. Sleva z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 2 let ZDARMA - viz "kalkulačka"

 

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné