Eforie Nord Coralis ***

Termíny

Zákl.cena 2lůž.pok./os.

odj. Břeclav

Zákl.cena 2lůž.pok./os.

odj. Praha

Zákl.cena D6-14 přistýlka odj.Praha Zákl.cena D6-14 přistýlka odj.Břeclav Zák.cena D6-11 bez postele odj.Praha Zákl.cena D6-11 bez postele odj.Břeclav Zákl.cena D5/přistýl.
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                                       80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášk na zájezd poštou                                                   30 Kč

Termíny Zákl. cena 2lůž.pok./os. Zákl.cena D6-14 přistýlka Základní cena D5/přistýlka Základní cena D6-11 bez postele
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                                            80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášk na zájezd poštou                                                         30 Kč

Cena zahrnuje

jízdné z Břeclavi event. z Prahy do Constanty a zpět, 8x ubytování s polopenzí, 2x lehátkové příplatky, 2x místenky, transfer z nádraží, lázeňskou taxu, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH.

"Základní cena os./2lůž.pokoj" (vhodné pro klienty s vlastními jízdenkami FIP): 8x ubytování s polopenzí, osoby s vlastními jízdenkymi FIP připlácí: 1390 Kč za 2x lehátkové příplatky, 2x místenky, transfer z nádraží. 

Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce, nebo bez postele. V případě ubytování dítěte s 1 dospělou.osobou na pokoji platí dítě vždy cenu jako dítě do 14 let.

Turnusy 13. - 20. 7.2019 + 24. - 31. 8. 2019 jsou bez ceny za dopravu. V ceně je: 7x ubytování s polopenzí, lázeňská taxa, delegát na telefonu, zákonné pojištění CK, DPH.

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není psáno "cena zahrnuje"

Ubytování

Hotel Coralis nabízí 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a apartmány pro 2-4osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, lednice, připojení k Wifi, WC+sprchovací kout, fén, umyvadlo. Apartmány mají 1 manželskou ložnici, obývací část s rozkládacím gaučem, lednice, TV, Wifi, WC+sprcha, fén, balkon

Vybavení: hotel Coralis se skládá ze 2 budov napojených na sebe, má recepci, jídelnu, bar, venkovní a vnitřní restauraci.  Centrun  města cca 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 200 m.

Program

1. den  odjezd v poledních hodinách z Břeclavi do Budapesti (dopoledne z Prahy, event. z Ostravy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze. Upozornění: odjezd zájezdu se může lišit z důvodu změny jízdního řádu. V Budapesti přestup na noční vlak do lehátkového vozu
2. den v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty, po příjezdu do Constanty transfer na hotel, volno, individuálně večeře na poukázky, nocleh.

3. - 9.den volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů převážně do Constanty, event Mamaia atp.
10. den opuštění pokojů do 12 hod., odjezd z hotelu ve 12,30 hod., následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti v lehátkovém voze.
11. den po příjezdu do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Poznámky

Poznámka: ceny zájezdů jsou kalkulovány se slevou IN25, ten kdo ji nevlastní, vyřídíme ji za 200 Kč s aplikací na 3 měsíce.

Ceny v restauraci jsou poměrně nízké, např: hutná polévka s masem a se zeleninou + chleba za 6-9 RON (1 RON cca 6 Kč), večeře dle výběru začínají již od 17 RON, je možné se najíst již od 20 RON včetně 1 nápoje. Sklenička vína 4-6 RON dle výběru a kvality. Pivo od 6 RON. Ceny jsou z dubna 2016.  

Upozornění: poukázky na stravu je možno používat až do vyčerpání vlastního přídělu. Pak je možno si poukázky přikoupit na recepci (za vyšší cenu) nebo je možno platit hotově. Na hotelu je možno si uschovat cennosti do trezoru, tam za ně pracovníci hotelu ručí.

Slevy

Sleva Firstminute - na první chvíli - 5% do 31.1.2019. Podmínkou je složení zálohy 2000 Kč/osoba do 5 dnů od podpisu smlouvy. Slevy pro děti až do 14 let bez slevy FM, děti do 2 let ZDARMA. Ceny zájezdu jsou již po slevě, katalogovou cenu Vám můžeme poslat na vyžádání.

Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                              

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné