Hotelový komplex Brizi Marii **

Termíny Zákl.2lůž.pok./os.odj. Břeclav Zákl.cena D6-14/přistýlka, odj. Břeclav Zákl.cena 2lůž.pok./os.vlastní doprava/jízdenky Základní cena D2-5/přistýlka Zákl.cena D2-5/bez služeb (snídaně)
Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                                  80 Kč

Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                             30 Kč

Cena zahrnuje

Vlakové jízdné Břeclav-Constanta-Břeclav, 8x/9x ubytování se snídaněmi, event. s polopenzí, 2x lehátkové příplatky T/6, 4x místenky, transfer MHD z/na nádraží, lázeňskou taxu, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu.

Osoby s vlastní dopravou, event. s jízdenkami FIP mají v ceně: 8x/9x ubytování se snídaní, event. s polopenzí, lázeňskou taxu, vedoucí zájezdu, zákonné pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. (Za lehátka, místenky a transfér doplácí klienti s jízdnekami FIP 1350 Kč).

Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce - zpravidla v pokoji, nebo bez postele-ve 2lůž.pokoji. V případě ubytování jako 2.osoba na pokoji platí vždy cenu jako dítě 6-14 let.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Ubytování

Hotelový komplex Brizi Marii nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, lednice, WC+sprchovací kout, umyvadlo.

Vybavení: hotelový komplex Brizi Marii se skládá ze 3 budov, má recepci, restauraci. Komplex je zasazen do krásné zahrady. Centrun  města 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 700 m.

Program

1. den
odjezd po 14 hod. z Břeclavi (v dopoledních hodinách z Prahy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze.
2. den
v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty. Po příjezdu odjezd MHD do hotelu, ubytování, event. večeře (pokud si klient zaplatí polopenzi), nocleh
3. - 8. (ev.9.)den
volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů převážně do Constanty
9. ev.10.den
opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z hotelu ve 12 hod., následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti, odjezd v lehátkovém voze.
10. ev.11.den
po příjezdu v 8,50 hod. do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Informace

Tento hotel je velmi jednoduchý, je to 2* hotel, strava je porcována, nápoje si každý platí sám. Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. Pozitivní je fakt, že se hotelový komplex nachází v pěkné zahradě.

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

                                                            

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné