Vysoké Tatry , Tatranská Lomnica

Termíny 

Zákl.cena 2lůž.pok.Senior/

dítě 6-14 let 

ákl.cena 2lůž.pok./

dosp.os.

odj. Praha

Zákl.cena 2lůž.pok./

dosp.os.

odj. Hranice n.M.

Zákl.cena 2lůž.pok. Senior/

dítě 6-14 let odj. Praha

Zákl.cena 2lůž.pok. Senior/

dítě 6-14 let odj. Hranice n.M.

Základní cena 2lůž.pokoj/

dítě do 5 let/přistýlka

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                         80 Kč
Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                    30 Kč

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, jízdné z Prahy do Tatranské Lomnice a zpět nebo jízdné Hranice n.M.- Tatranská Lomnica a zpět, zajištěná místa do Popradu Tater, všechny výlety po TEŽ, jízdné do Kežmaroku a zpět, 4 noclehy a polopenze (1x místo večeře balíček na cestu), vedoucí zájezdu (min.12 osob), zák.pojištění CK, DPH, příspěvek do Garančního fondu.  

Cena nezahrnuje

V ceně není: CZP 100 Kč, ostatní strava, vstupy do parků a zámku, příp.pobytová taxa, vše co není psáno "v ceně je".

Ubytování

Ubytování v hotelu-penzionu Volga ve dvoulůžkových pokojích, na vyžádání třílůžkové pokoje i rodinné. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení WC+sprcha/vana,

Vybavení

Hotel/penzion má restauraci s barem, otevřenou recepci do 22 hod., každý klient dostane klíče od hlavního vchodu.

Stravování

V ceně zájezdu je ubytování s polopenzí, snídaně bufety, večeře výběr ze 2 menu. Náhrada za 1 večeři (z důvodu pozdního příjezdu) je balíček na cestu.

Program

Upozornění: časy vlakových spojů jsou orientační, budou upřesněny nejdříve 14 dnů před odjezdem zájezdu.  

1.den odj. z Hranice na Mor. 15,16, z Prahy hl.n. v 12,20 hod., přestup v Žilině,  Poprad Tatry, příjezd do Tatranské Lomnice v 21,15 hod., ubytování, nocleh

2. den snídaně, FA odjezd kabinovou lanovkou ke Skalnatému Plesu, zde jsou možné vyhlídky, event. posezení v restauraci u kávy a zavzpomínat si na "Dovolenou s Andělem". Dále pak je možné další lanovkou na 2. nejvyšší horu Slovenska (dříve Československa) až na Lomnický Štít, více jak 2600 m vysoký. Po příjezdu zpět do hotelu v Tatranské Lomnici večeře, nocleh.

3. den snídaně, odjezd vlakem po nejstarší slovenské železnici do Starého Smokovce a dále ozubnicovou železnicí na Hrebienok, možnost turistiky k vodopádům na Studeném potoku (1,8 km/1 cesta) a zpět do Starého Smokovce. Odtud odjezd do Štrbského Plesa, lehká turistika kolem jezera k památníku padlým hrdinům SNP, možná návštěva Zábavní - Veveričí park . Po návratu do Tatranské Lomnice, večeře, nocleh, nebo posezení u vínečka.

4. den, snídaně, odjezd do Kežmaroku, prohlídka města, a Kežmarský zámek: Dřevěný artikulární kostel pod ochranou UNESCO, bazilika Svatého Kříže, nový evangelický kostel, Lyceální knihovna. Cena vstupů: 3 Eur jednotlivé objekty. Po návratu do Tatranské Lomnice, v případě časového prostoru, možnost prohlídky Botanické zahrady, event. parku TANAP. Večeře, nocleh

5. den, snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., do odjezdu vlaku volno, odjezd v 11,30 hod. příjezd do Hranice na Mor. 17,18, do Prahy v 19,40 hod. (časy vlaků jsou pravděpodobné, budou upřesněny nejdříve 14 dnů před odjezdem zájezdu.).

Pojištění

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

Informace a vysvětlivky

Doporučené kapesné na vstupy a drobné výdaje: 50 Eur. Nepovinné příplatky: Lanová dráha Tatr.Lomnica-Skalnaté pleso tam+zpět  22 Eur. Visutá lanovka Skalnaté Pleso-Lomnický štít a zpět 27 Eur. Vratná kauce na čipovou kartu je 2 Eur. Senioři od 65 let, děti a junioři mají slevy (po předložení průkazu s fotkou, ev. průkaz ISIC). Při přestupu na mezistanici Štart je možný krátký pobyt. Příplatek za ubytování v 1lůžkovém pokoji 1500 Kč.

Základní cena 2lůž.pokoj Senior/dítě 6-14 let od =  tj. cena za seniora 65+ nebo dítě 6-14 let bez dopravy, nebo s režíjními jízdenkami, ubytování ve 2lůž.pokoji, cena za 1 osobu.

Základní cena 2lůž.pokoj/dosp.osoba odj. Praha = ubytování za 1 osobu ve 2lůž.pokoji a jízdenky z Prahy do Tater.

Základní cena 2lůž.pokoj/dosp.osoba odj. Hranice n.M. = ubytování za 1 osobu ve 2lůž.pokoji a jízdenky z Hranic n.M. do Tater.

Základní cena 2lůž.pokoj Senior/dítě 6-14 let odj. Praha = ubytování za seniora 65+ nebo dítě 6-14 let ve 2 lůž.pokoji a jízdné z Prahy do Tater

Základní cena 2lůž.pokoj Senior/dítě 6-14 let odj. Hranice n.M. = ubytování za seniora 65+ nebo dítě 6-14 let ve 2 lůž.pokoji a jízdné z Hranice n.M. do Tater

CK si vyhrazuje právo na změnu pořadí nabídnutých výletů, obsah bude zachován.

Slevy a příplatky

Sleva First minute platí do 10.7.2019. Příplatek za 1lůž.pokoj 1500 Kč. Povinný příplatek - pobytová taxa: 1 - 1,5  Eura/osoba od 14 let/den, nutno zaplatit v hotelu na místě.

                                                           

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné