Vysoké Tatry , Tatranská Lomnica, Hotel Volga ***

Termíny Základní cena 2lůž.pokoj/osoba Základní cena D6-18/přistýlka
02.07.2020 - 06.07.2020         7 496      6 781

Příplatek jízdné Praha-Hranice IN25                                                   550 Kč
Příplatek jízdné Praha-Hranice D6-14 senior a mládež                         300 Kč

Cestovní pojištění/Slovensko                                                            100 Kč

Poplatek za zaslání dokladů na zájezd poštou (cenina)                          80 Kč
Poplatek za zaslání přihlášky na zájezd poštou                                     30 Kč

 
Cena zahrnuje

4 noclehy a polopenze (1x může být místo večeře balíček na cestu), jízdné z Prahy do Tatranské Lomnice a zpět nebo jízdné Hranice n.M.- Tatranská Lomnica a zpět, zajištěná místa do Popradu Tater, jízdné do Kežmaroku a zpět,  vedoucí zájezdu (min.12 osob), zák.pojištění CK, DPH, příspěvek do Garančního fondu.  

Cena nezahrnuje

ostatní strava, CZP 100 Kč, ostatní doprava, vstupy do parků a zámku, příp.pobytová taxa, vše co není psáno "v ceně je".

Vybavení

Hotel/penzion má restauraci s barem, otevřenou recepci do 22 hod., každý klient dostane klíče od hlavního vchodu.

Ubytování

Ubytování v hotelu-penzionu Volga ve dvoulůžkových pokojích, na vyžádání třílůžkové pokoje i rodinné. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení WC+sprcha/vana,

Stravování

V ceně zájezdu je ubytování s polopenzí, snídaně bufety, večeře výběr ze 2 menu. Náhradou za 1 večeři může být balíček na cestu (z důvodu pozdního příjezdu).

Program

Upozornění: časy vlakových spojů jsou orientační, budou upřesněny nejdříve 14 dnů před odjezdem zájezdu.  

1.den odj. z Hranice na Mor. v odpoledních hodinách, z Prahy dříve (dle nového jízdního řádu), možný přestup v Žilině,  Poprad Tatry, příjezd do Tatranské Lomnice ve večerních hodinách, ubytování, nocleh

2. den snídaně, FA odjezd kabinovou lanovkou ke Skalnatému Plesu, zde jsou možné vyhlídky, event. posezení v restauraci u kávy a zavzpomínat si na "Dovolenou s Andělem". Dále pak je možné další lanovkou na 2. nejvyšší horu Slovenska (dříve Československa) až na Lomnický Štít, více jak 2600 m vysoký. Po příjezdu zpět do hotelu v Tatranské Lomnici večeře, nocleh.

3. den snídaně, odjezd vlakem po nejstarší slovenské železnici do Starého Smokovce a dále ozubnicovou železnicí na Hrebienok, možnost turistiky k vodopádům na Studeném potoku (1,8 km/1 cesta) a zpět do Starého Smokovce. Odtud odjezd do Štrbského Plesa, lehká turistika kolem jezera k památníku padlým hrdinům SNP, možná návštěva Zábavní - Veveričí park . Po návratu do Tatranské Lomnice, večeře, nocleh, nebo posezení u vínečka.

4. den, snídaně, odjezd do Kežmaroku, prohlídka města, a Kežmarský zámek: Dřevěný artikulární kostel pod ochranou UNESCO, bazilika Svatého Kříže, nový evangelický kostel, Lyceální knihovna. Cena vstupů: 3 Eur jednotlivé objekty. Po návratu do Tatranské Lomnice, v případě časového prostoru, možnost prohlídky Botanické zahrady, event. parku TANAP. Večeře, nocleh

5. den, snídaně, opuštění pokojů do 10 hod., do odjezdu vlaku volno, odjezd kolem poledne, příjezd do Hranice na Mor. a do Prahy dle nového jízdního řádu. (časy vlaků jsou pravděpodobné, budou upřesněny nejdříve 14 dnů před odjezdem zájezdu.).

Pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

Informace a vysvětlivky

Doporučené kapesné na vstupy a drobné výdaje: 50 Eur. Nepovinné příplatky: Lanová dráha Tatr.Lomnica-Skalnaté pleso tam+zpět  23 Eur. Visutá lanovka Skalnaté Pleso-Lomnický štít a zpět 28 Eur. Vratná kauce na čipovou kartu je 4 Eur. Senioři od 65 let, děti a junioři mají slevy (po předložení průkazu s fotkou, ev. průkaz ISIC). Při přestupu na mezistanici Štart je možný krátký pobyt. Příplatek za ubytování v 1lůžkovém pokoji 1600 Kč. V ceně zájezdu je jízdné kalkulováno se slevou IN25, pokud tuto slevu nevlatníte, počítejte s vyšší cenou zájezdu. Průkaz Vám můžeme vyřídit za příplatek 200 Kč.

CK si vyhrazuje právo na změnu pořadí nabídnutých výletů, obsah bude zachován.

Slevy a příplatky

Sleva First minute prodloužena do 29.2.2020 Sleva First minute platí do 10.7.2019. Příplatek za 1lůž.pokoj 1500 Kč.Povinný příplatek - pobytová taxa: 1 - 1,5  Eura/osoba od 14 let/den, nutno zaplatit v hotelu na místě.

                                                          

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider

"A jedeme vlakem...."

Vlakem na dovolenou k moři, za poznáním až kam je to možné.

Chci vědět více

Vlakem do světa

Za nevšedními zážitky z cestování vlakem po různých zemích světa.

Chci vědět více

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Zájezdy vlakem

Zájezdy vlakem k moři:

Albánie

Bulharsko

Chorvatsko

Itálie

Itálie-Sicílie

Černá Hora

Rumunsko

Polsko

a další kam je to možné

Zájezdy vlakem za poznáním:

Polsko

Rakousko

Rusko

Srí Lanka napříč vlakem r.2018

Transsibiřská Magistrála vlakem celou cestu

a další kam je to možné