dovolená vlakem

ID: 545551

Termín: 19.08. (Pá) - 28.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlastní / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 6 790 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Sleva za včasný nákup
  • Dovolená u jezera
Poloha

Bahenní lázně v Eforia Nord

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu. Je řada rekreantů, kteří každoročně tuto zemi navštěvují. Letovisko Eforie Nord se nachází jižně cca 15 km od Constanty. Jsou zde dlouhé a široké písčité pláže. V tomto letovisku se každoročně rozšiřuje počet obchůdků, bufetů a restaurací, a tak večerní procházky po městě poskytují turistům možnost výhodných nákupů a příjemného posezení. Kousek od hotelového komplexu CORALIS se nachází slané jezero Tekirghiol, jehož voda obsahuje 4 x více soli nežli voda Černého moře. Na dně jezera kvasí pozoruhodná vrstva léčivého bahna, které je bohaté na minerální a organické látky, jehož účinky jsou blahodárné při léčení různých nemocí např. pohybového ústrojí - revmatismus, klouby, ortopedická postižení, dále choroby nervového systému, krevního oběhu, kožní nemoci a chronická ženská onemocnění a také na omlazení kůže. Pro tyto mimořádné léčivé účinky sem jezdí turisti, kteří si léčivé bahno aplikují každou sezonu. Centrum města cca 200 m, od pláží Černého moře 200 m, jezero Techirgiol 200 m -vstup na pláže a vody jezera je za 20-25 RON/osoba/den. Pokud si zakoupíte vstupy na více dnů budete mít slevu. V objektu jsou také nuda pláže, oddělené muži/ženy. Za příplatek jsou poskytovány masáže, bahno z jezera je volně přístupné. Při omývání bahna z těla je nutno se v1.řadě opláchnout ve vodě z jezera (sprchy vpravo) a pak teprve pod sprchou se sladkou vodou.    

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den  odjezd v poledních hodinách z Břeclavi do Budapesti (dopoledne z Prahy, event. z Ostravy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze.

2. den v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty, po příjezdu do Constanty transfer na hotel, volno, individuálně večeře na poukázky, nocleh.

3. - 9.den stravování se stravenkami, volno, koupání, ozdravný pobyt u Černého moře nebo v lázních u jezera Techirgiol.

10. den opuštění pokojů do 11 hod., odjezd z hotelu ve 12,30 hod.- nebo dle aktuálního jízdního řádu, následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti v lehátkovém voze.
11. den po příjezdu do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Ubytování

Hotel Coralis*** nabízí 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a apartmány pro 2-4osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, lednice, WC+sprchovací kout, fén, umyvadlo, převážná část z nich má balkon, připojení k Wifi v některých pokojích a v restauraci. Apartmány mají 1 manželskou ložnici, obývací část s rozkládacím gaučem, lednice, TV, Wifi, WC+sprcha, fén, balkon. Hotel má také 1 velký apartmán pro 6-7 osob (možno +1 malé dítě), každý pokoj má vlastní WC+sprcha, balkon, lednici, TV, balkon.

Vybavení: hotel Coralis se skládá ze 2 budov napojených na sebe, má recepci, jídelnu, bar, venkovní a vnitřní restauraci, cukrárna, pizzerie, několik parkovacích míst. V hotelu je restaurace, cukrárna, zmrzlina, pizzerie, bar a ve všech prostorách je možné platit stravenkami, které dostanete při příjezdu.

Stravování

Sníddaně se podávají "A lá carte" (výběr z jídelního lístku), od 12 hod. je otevřen teplý obsluhovaný bufet, každý si vezme kolik sní a na co má chuť a zaplatí stravenkami, které dostane při příjezdu. Zaplatí to, co si objedná. V hotelu je restaurace, cukrárna, zmrzlina, pizzerie, bar a ve všech prostorách je možné platit stravenkami.

Cena zahrnuje

8x ubytování se snídaněmi nebo s polopenzí. V termínech od 15.7. do 28.8. je ubytování se snídaněmi jen na 7 nocí. Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce, nebo bez postele. V případě ubytování dítěte s 1 dospělou osobou na pokoji platí dítě vždy cenu jako dítě do nedovršených 15 let.

Cena nezahrnuje

doprava (viz oddíl Doprava vlakem), cestovní pojištění, ostatní strava, kapesné, a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Poznámky

Poznámka: snídaně je servírována A lá carte - platíte stravenkami. Obědy nebo večeře jsou v obsluhovaném bufetu, platíte stravenkami to, co si vyberete.

Upozornění: Pokud stravenky vyčerpáte, platíte objednané jídla v hotovosti. Poukázky nejsou určené jen na snídaně a večeře, ale je možné s nimi platit kdykoli a cokoli (nejen stravu, ale např. i alko a nealko nápoje). Stravenky platí i v několika dalších hotelích (názvy hotelů se každoročně mění). Poukázky na stravu je možno používat až do vyčerpání vlastního přídělu. Pak je možno si poukázky přikoupit na recepci, nebo je možno platit hotově. Na hotelu je možno si uschovat cennosti do trezoru, tam za ně pracovníci hotelu ručí. Stravenky nelze vracet a žádat za ně náhradu v hotovosti. Není možné kupovat potraviny ve městě a nosit si je na pokoj.

Vysvětlivky: D6-12/s rodiči = dítě ve věku od 6 let do nedovršených 12 let (tzn.11,99), dítě nemá vlastní postel, spí na posteli s rodiči.

D6-14 je dítě od 6 let do 15 let nedovršených (14,99).

D0-2 = dítě do necelých 3 roků, tyto děti nemají v nabídce žádné služby, pokud jsou pro ně některé služby vyžadovány, musí být zaplaceny - cena na tel.dotaz.

Vlastní jízdenky = klienti, kteří mají jízdné vlastní, musí si jízdenky zajistit a zaplatit sami,

Slevy a příplatky

Klienti s vlastními jízdenkami FIP (železničáři) si jízdenky si vyřizují a platí osobně. FIP: MÁV, CFR. Prodloužení zájezdu je možné po dohodě s CK.

Pobyt je kalkulován se snídaněmi, příplatek do polopenze +2250 Kč. Singlepokoj v sezoně nelze!

19.08. (Pá) - 28.08. (Ne) 2022 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Dle programu
Vlastní/Více odjezdových míst
-6 790 Kč
Vybrat termín
25.08. (Čt) - 04.09. (Ne) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Dle programu
Kombinovaná doprava/Více odjezdových míst
-6 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Č. 15 z 21 zařízení typu Stravovací Zařízení v destinaci Eforie

Vynikající
1
Velmi dobré
7
Průměrné
1
Špatné
0
Příšerné
2
Potraviny
Služba
Cena / kvalita
Still delicious cakes
This year after our usual circuit of the resort we stopped by for a drink here and I checked out the cakes again. Returned for two scrumptious cakes on my birthday. Food at self-service restaurant... celá recenze s možností překladu
Kathryn D, Edinburgh, Spojené království, 06:44 04.02.2020
Awful food
Terrible terrible food. No taste, it is made in the morning and left on open air until evening. The meat tasted like it was purchased a year ago. I did not finish my food so i wont get a food... celá recenze s možností překladu
496Jackinthebox, Sibiu, Rumunsko, 07:28 10.09.2019
A nice familly lunch place
This restaurant serves a very good breakfast and lunch for entire familly catering all taste from local cuisine to international. I strongly recommend this place. celá recenze s možností překladu
ltanase, Bukurešť, Rumunsko, 04:41 29.07.2019
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Nord - lázně
HotelEforie Nord Coralis
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín19.08.2022 - 28.08.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...