dovolená vlakem

ID: 551911

Hotelový komplex Brizi Marii **

Termín: 22.08. (So) - 31.08. (Po) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Polopenze

Cena: 6 490 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu. Je řada rekreantů, kteří každoročně tuto zemi navštěvují. Letovisko Eforie Sud se nachází jižně cca 18 km od Constanty. Jsou zde dlouhé a široké písčité pláže u Černého moře. V tomto letovisku se každoročně rozšiřuje počet obchůdků, bufetů a restaurací, a tak večerní procházky po městečku poskytují turistům možnost výhodných nákupů a příjemného posezení. Asi 800 m od hotelového komplexu Brizi Marii se nachází slané jezero Tekirghiol, jehož voda obsahuje 4 x více soli nežli voda Černého moře. Na dně jezera kvasí pozoruhodná vrstva léčivého bahna, které je bohaté na minerální a organické látky, jehož účinky jsou blahodárné při léčení různých nemocí např. pohybového ústrojí - revmatismus, klouby, ortopedická postižení, dále choroby nervového systému, krevního oběhu, kožní nemoci a chronická ženská onemocnění. Pro tyto mimořádné léčivé účinky sem jezdí turisti, kteří si léčivé bahno aplikují každou sezonu.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den
odjezd po 14 hod. z Břeclavi (v dopoledních hodinách z Prahy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze.
2. den
v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty. Po příjezdu odjezd MHD do hotelu, ubytování, večeře, nocleh
3. - 8. (ev.9.)den
volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů převážně do Constanty
9. ev.10.den
opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z hotelu ve 12 hod., následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti, odjezd v lehátkovém voze.
10. ev.11.den
po příjezdu v 8,50 hod. do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Ubytování

Upozorňujeme, že tento hotel je velmi jednoduchý, má 2*. Hotelový komplex Brizi Marii nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, lednice, WC+sprchovací kout, umyvadlo.

Vybavení: hotelový komplex Brizi Marii se skládá ze 3 budov, má recepci, restauraci. Komplex je zasazen do krásné zahrady. Centrun  města 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 700 m.

Cena zahrnuje

8 noclehů s polopenzí, lázeňská taxa, vedoucí zájezdu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH, pojištění do GF pro MMR.

V ceně "doprava vlak": jízdné na vlak Břeclav - Eforie Sud a zpět, 2x lehátkové příplatky T/6, 4x místenky, odvoz zavazadel z nádraží do hotelu a zpět. Sleva pro děti viz tabulka, děti do nedovršených 6 let dopravu vlakem neplatí. Příplatek pro držitele jízdenek FIP za lehátka, místenky a odvoz zavazadel je 1390 Kč.

Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce - zpravidla v pokoji, nebo bez postele-ve 2lůž.pokoji. V případě ubytování jako 2.osoba na pokoji platí vždy cenu jako dítě 6-14 let.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Informace

Tento hotel je velmi jednoduchý, je to 2* hotel, strava je porcována, nápoje si každý platí sám. Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. Pozitivní je fakt, že se hotelový komplex nachází v pěkné zahradě.

Slevy a příplatky

Záloha na zájezd 1000 Kč/osoba, doplatek do plné ceny zájezdu do 20.7.2020. Sleva za dítě 6-12 let, Slevy pro děti viz tabulka.

Příplatky: 1 lůžkový pokoj + 30 % z ceny 2lůžkového pokoje, svoz z ostatních stanic dle tarifu drah. Příplatek pro držitele jízdenek FIP za lehátka, taxi a místenky je 1390 Kč.

Cestovní pojištění

Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

22.08. (So) - 31.08. (Po) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2 lůž.pokoj/osoba (+doprava)
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-6 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Sud
HotelHotelový komplex Brizi Marii
Základní cena 2 lůž.pokoj/osoba (+doprava)
Termín22.08.2020 - 31.08.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...