dovolená vlakem

ID: 623449

Nemira penzion Marko vlakem ***

Termín: 18.07. (Ne) - 27.07. (Út) 2021

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Polopenze s nápoji

Cena: 13 281 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Sleva First minute prodloužena do 30.4.2021  Penzion Marko, vlakem do Splitu + autobusem do Omiše a následně busem do Nemiry.

Dalmácie - Omišská riviera - Nemira je místo, kde je možmé strávit příjemnou, klidnou dovolenou s celou rodinou, event. jen s Vaší nejbližší osobou. Pláže josu tu oblázkové s krásnou, průzračně čistou vodou Jadranu. Omiš- půvabné městečko s pravou středozemní atmosférou při ústí řeky Cetiny. Ve středověku nedobytné hnízdo omišských pirátů a dnes je to turistické středisko uprostřed nádherné přírody. Řeka Cetina, která protéká velkolepým kaňonem mezi pohořími Mosor a Biokovo, u Omiše zakončuje svou cestu v Jadranském moři a vytváří zde krásné písečné pláže. V Omiši místní části Nemira nabízíme více ubytovacích kapacit ze kterých si každý může vybrat. Nemira je spíše rodinného rázu, díky své poloze klidnější, Jadran má velkou koncentraci mořské soli, minerálů a jódu. Místo je vhodné pro léčení problémů cest dýchacích, alergie, kožní nemoci a nemoci pohybového ústrojí. Pláže se táhnou od Omiše kolem Nemiry až k Malá Luka. Pláže jsou kryty zčásti stromy, vybaveny sprchami, kabinkami. Je tu restaurace, bistro a po pláži chodí prodejci s místními domácími pochotkami. V některých ubytovacích objektech lze koupit víno, rakiji, višňovicu, ořechovici ale i olivový olej. V místě je celkem dobře zásobená samoobsluha, stánek se zeleninou, směnárna, internetová kavárna, restaurace nabízejí výbornou kuchyni s velkými porcemi - pokud menu nesníte na místě, můžete si zbytek odnést s sebou.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den odjezd vlakem z Břeclavi (za příplatek z Prahy, Pardubic, Brna), nástup do spacího vozu na noční přesun.

2.den příjezd do penzionu, ubytování kolem 13.hod. (pracovníci udělají vše pro to, abyste mohli nastoupit do pokoje dříve)

3.-8.den relaxace u moře, event. účast na některém fakultativním výletu

9.den opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z penzionu (zavazadla si můžete zanechat na určeném místě). Transfer na nádraaží kolem 15,00 hod. 

10.den ráno příjezd do ČR a příjezd do stanic dle jízdního řádu

Vybavení

Studia jsou vybavena: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 1-2 ložnice s kuch. koutem, lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Časný příjezd nebo pozdní odjezd není důvodem k delšímu užívání ubytovací jednotky. V den příjezdu a odjezdu je možné zanechat svá zavazadla na místě k tomu určenému.

Ubytování

Studio je vybaveno: 1 místnost s kuch koutem (v místnosti, event. na balkoně), lednice, WC+sprcha, balkon/terasa. Apartmány mají 2 ložnice- dle velikosti, se zařízenou kuchyní a jídelnou, WC+sprcha, lednice, balkon/terasa, gril, WIFI, parkování. Klimatizace za úhradu. Kategorizaci ubyt. objektů dle počtu hvězdiček si stanovuje každá země samostatně. Není jednotná metodika bodování, proto může být rozdílnost oproti zvyklostem v ČR.

Stravování

7x polopenze, snídaně jednoduchý bufet, večeře k tomu 1 nealkonápoj, ostatní strava je možná vlastní v zařízeném kuch.koutě, potraviny lze zakupovat v místní samoobsluze, nebo ve stánku, event. v restauracích a bufetech. Možnost nákupu v Omiši, který je vzdálen cca 3 km.

Cena zahrnuje

ubytování ve 2lůžkovém pokoji (studio 2+1, 4 - 6 lůžkový apartmán) na 7 nocí s polopenzí nebo bez stravy (dle volby), pobytová taxa, delegát, doprava vlakem z Břeclavi/Prahy do Splitu a zpět, lehátko T/6, event.T/4 na noční přesun, autobus z/na nádraží od Omiše, po přestupu autobusem do Nemiry. Spotřeba energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, případně i parkování. Ubytování je možné v apartmánu nebo v pokoji pro 2 osoby s možností přistýlky, ceny jsou vždy na 1 týden pobytu. Ubytovací jednotka musí být obsazena celá, nebo zaplacena volná postel.

Cena nezahrnuje
cestovní pojištění zdraví, úraz, ošetření, event. převoz, ostatní strava, kapesné a vše co není psáno v "cena zahrnuje".
Slevy a Příplatky Info

Firstminute sleva do 30.4.2021 pro dospělé osoby -5%,slevy pro děti viz tabulka. Sleva trvalá z ceny zájezdu pro děti až do 14 let, děti do 3 let ZDARMA bez služeb. Příplatky: neobsazená postel v ubytovací jednotce 3 450 Kč,  Vybrat je možno ze 2 lůžkových pokojů, Studia pro 2-3 osoby, apartmány pro 4 (možno až 6 osob) osoby. Ceny zájezdu jsou již po slevě, katalogové ceny Vám můžeme na vyžádání zaslat.

20.06. (Ne) - 29.06. (Út) 2021 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč.jízdné a lůžko
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute11 571 Kč
Vybrat termín
27.06. (Ne) - 06.07. (Út) 2021 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč.jízdné a lůžko
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute12 236 Kč
Vybrat termín
04.07. (Ne) - 13.07. (Út) 2021 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč.jízdné a lůžko
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute13 281 Kč
Vybrat termín
11.07. (Ne) - 20.07. (Út) 2021 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč.jízdné a lůžko
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute13 281 Kč
Vybrat termín
18.07. (Ne) - 27.07. (Út) 2021 - 10 dní, 9 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč.jízdné a lůžko
Polopenze s nápoji
Vlakem/Více odjezdových míst
-5%First minute13 281 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

13. z 53 jiných ubytování v Stanici

Vynikající
1
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
la casina sulla caletta
Ho soggiornato con il mio fidanzato una settimana negli appartamenti di Villa Marko nella prima settimana di Settembre 2012. In primis segnalo la meraviglia della location in quanto l appartamento... celá recenze s možností překladu
Alessandra M, Cingoli, Itálie, 00:04 18.11.2012
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoOmiš - Nemira
HotelNemira penzion Marko vlakem
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč.jízdné a lůžko
Termín18.07.2021 - 27.07.2021
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze s nápoji
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...