dovolená vlakem

ID: 664450

Rijeka-Kostrena hotel Lucija ***

Termín: 27.08. (So) - 03.09. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 4 690 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Kostrena je staré populární pobřežní město, poprvé zmíněné na počátku 15. století. První samostatnost jí byla udělena v r. 1874, ale pouze na 2 roky. Je rozdělena na dvě části, Sv. Lucia a St. Barbara, podle jmen dvou církví, které jsou v její oblasti. Kostrena je jen 5 km od centra města Rijeka, orámovaná zátokami Martinšćica a Bakar, poloostrov je cca 10 km dlouhý s mírným svahem k moři. Podél celé délky jsou krásné oblázkové pláže s množstvím dovolenkářů. Nejznámější a nejnavštěvovanější jsou zátoky Žurkovo, Smokvinovo, Svežanj, Spužvina, Podražica, Nova voda a Perilo. Kostrena se skládá asi ze 20 osad, které jsou obvykle pojmenovány po rodinách, které zde žili nebo ještě žijí.
Charakteristickým rysem této oblasti je krasová oblast se středomořskými rostlinami,  slavnými kostrenskými balvany, chránící před nápory bory (prudký vítr), s mírným podnebím.
Celý život Kostreny a zde žijících obyvatel, spočívá v mořském živlu, který historicky připomínána námořní život. Z Kostreny byli slavní kapitáni po celém světě, takže kapitán Pavao Randić jako první překročil Suezský průplav před jeho otevřením. Kuzma Franelić také přispěl ke slávě Kostreny a odvaze námořníků účastí na záchraně ztroskotaných lidí z lodi „Titanic“. Spolu se slavnými kapitány a vysoce váženými staviteli lodí, se plavilo do srdce temnoty velkého modrého moře.Ubytování Lucija se nachází v Kostreně nedaleko Rijeky, nad zátokou Žurkovo a je typu pavilonu. Objekt je otevřen po celý rok a je vzhledem k poloze u moře a blízkosti oblázkové pláže ideální pro letní dovolenou, ale také pro opravdovou dovolenou, stejně jako pro ubytování projíždějících skupin a sportovních týmů. Hotel je od moře cca 200 m. (54 schodů), od centra cca 200 m. (60 schodů)

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den příjezd do Kostreny, ubytování v pokojích ve 14 hod.(pracovníci hotelu udělají vše pro to, abyste mohli nastoupit do pokoje dříve)

2-7.den každý den snídaně, relaxace u moře, volný program, event. účast na některém fakultativním výletu, které nabízí hotel

8.den snídaně, opuštění pokojů do 11 hod., odjezd z hotelu (zavazadla si můžete ponechat na určeném místě).

Vybavení

Pokoje v hotelové části mají balkon, sociální zařízení WC+sprcha/vana, klimatizace, TV. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci

Ubytování

Hotel Lucija byl postaven v roce 1962 s ubytováním ve dvou pavilonech, většinou orientovaných k moři, má recepcí s restaurací v samostatné budově. Ubytování má 109 lůžek v 55 pokojích s koupelnou a 36 lůžek v 23 pokojích bez vlastní koupelny (společná). Většina pokojů má balkon s výhledem na moře, WC+sprcha/vana, telefon a TV. Wi-Fi zdarma a terasa jsou k dispozici v baru na místě. Hotel má rovnou střechu, kde se mohou klienti opalovat, dále sluneční terasu a zahradu pro zábavu hostů.

Stravování
Každé ráno se v restauraci podává snídaně formou obsluhovaného bufetu. Večeře (za příplatek) se podává také v této restauraci, výběr ze 3 menu.
Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí a snídaně (večeře za příplatek), delegát na telelfonu, doprava vlastní, pobytová taxa je nutno zaplatit na místě. Pokud budete chtít cestovat vlakem budeme Vám nápomocni a poradíme, jak se do hotelu dostanete.

Cena nezahrnuje

dopravu, cestovní pojištění, transfer z nádraží v Rijece do Kostreny k hotelu. Přeprava MHD nebo smluveným taxi -1 cesta 70 Kuna (cca 6 km),  a vše co není psáno "cena zahrnuje"

Slevy a příplatky, poznámky

Všechny termíny jsou na vyžádání, ubytování je možné min. 3 noci v sezonu i mimo sezonu.

13.08. (So) - 20.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/os.BB
Snídaně
Vlastní/Více odjezdových míst
-4 950 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 27.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.BB
Snídaně
Vlastní/Více odjezdových míst
-4 950 Kč
Vybrat termín
27.08. (So) - 03.09. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.BB
Snídaně
Vlastní/Více odjezdových míst
-4 690 Kč
Vybrat termín
03.09. (So) - 10.09. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.BB
Snídaně
Vlastní/Více odjezdových míst
-4 490 Kč
Vybrat termín
10.09. (So) - 17.09. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/os.BB
Snídaně
Vlastní/Více odjezdových míst
-4 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 2 noclehů se snídaní /penzionů v Kostrena

Vynikající
2
Velmi dobré
1
Průměrné
12
Špatné
5
Příšerné
8
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
terrible motel...TOO EXPENSIVE FOR WHAT THEY OFFERING!
very uncomfortable beds, the bathroom...i ll even will not speak...shower dirty, full of insects, even taking a shower I did not at this sight ... TV did not work, the internet did not work .. 2... celá recenze s možností překladu
selena t, 23:48 27.11.2016
Excellant stay
A comfortable, clean hotel in a good lakeside location. Room was well equipped with a good bathroom and balcony. Staff were helpful, English speaking and friendly. We had the set evening meal (3... celá recenze s možností překladu
BRugby, Rugby, Spojené království, 08:21 15.09.2016
:-|
Everything smelled because of the old carpet and old furniture. If you are a nonsmoker never ever go there! Since in croatia people are allowed to smoke indoors and this hotell didnt have separated... celá recenze s možností překladu
Lala-Ladii, 12:40 22.07.2016
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoRijeka část Kostrena
HotelRijeka-Kostrena hotel Lucija
Základní cena 2lůž.pokoj/os.BB
Termín27.08.2022 - 03.09.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...