dovolená vlakem

ID: 782972

Rumunsko, Orsova a české vesnice **

Termín: 23.09. (St) - 28.09. (Po) 2020

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 10 790 Kč

Poloha

Sleva First minute prodloužena do 31.3.2020

Navštívíme Rumunský Banát nejen české vesnice Moldova Nuova+Veche a Gernik nebo Sv.Helenu, ale i ostatní zajímavosti kolem Dunaje. Minibusem z Orsove kolem pobřeží k obrovské Decebalově hlavě, vytesané ve skále. Dále návštěva jeskyně Veterani, kde byl uložen stříbrný poklad Marie Teresie, nebo pohřebeno Zlaté rouno Dáků. Podíváme se jak žijí naši krajané v Banátu, "pokecáme" s nimi o životě a mnohé jiné. Podíváme se do místního muzea. Noclehy v Moldově nebo v Gerniku s domácími snídaněmi, dobře vychlazené pivečko za velmi přijatelnou cenu. Návštěva některého z klášterů a jiné zajímavosti kraje.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den odjezd v odpoledních hod. do Budapesti, nocleh

2.den ráno odjezd do Orsava, po příjezdu, odjezd na ubytování, nocleh,

3.den po snídani odjezd na prohlídku Decebalova hlava vytesaná ve skále, jeskyně Veterani, kde byl uložen stříbrný poklad Marie Teresie, nebo pohřbeno Zlaté rouno Dáků. Nocleh v některé z českých vesnic

4.den, snídaně, návštěva muzea v Gerniku a jiné zajímavosti kraje, nocleh

5.den  pobyt  prohlídka českých vesnic: Gernik, Moldova, sv. Helena

6.den po snídani odjezd do Orsove, následně vlakem do Budapesti, přestup, příjezd do ČR v pozdních nočních hod., event. až ráno 7. den

Pokud se nezaplní oba poznávací zájezdy do Rumunska tj. Bucurest, Brašov, Sinaia a tento zájezd, budou spojeny se souhlasem klientů, nabídnut bude více obsazený zájezd

Ubytování

1x v Budapesti**, 1x v Orsove se snídaněmi**, 3x v českých vesnicích v penzionu** v Gerniku nebo v okolí Moldovy. Kontinentální snídaně budou podávány přímo v penzionech nebo v blízké hospůdce.

Stravování

V ceně zájezdu jsou 3x kontinentální snídaně

Cena zahrnuje

jízdenky Břeclav- Orsova a zpět, 1 nocleh v Budapesti, 1 v Orsové+snídaně (2lůž.pokoje s možností přistýlky), 4 místenky, 3 noclehy a snídaně v penzionu v Gerniku (nebo v Moldova Nuova ev.Veche), místní taxa, vedoucí zájezdu (min.12osob), minibusem do Moldovy, Gerniku aj. vesnic a zpět., zák. pojištění CK, DPH, poplatek do Garančního fondu. Držitelé jízdenek FIP mají v ceně vše, kromě jízdného.

   

Cena nezahrnuje

cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, a vše co není psáno " V ceně". Svozy z jiných stanic, děti, senioři a studenti mají výhodnější přikoupit si jízdné do Břeclavi osobně s využitím svých průkazů, sdělíme na tel. dotaz.

Slevy a příplatky

First minute prodloužena do 31.3.2020 sleva -5% z ceny za dospělou osobu, za přistýlky a dětské ceny -3%. Děti se mají trvalou slevu z ceny zájezdu. Držitelé jízdenek FIP mají slevu 1 200 Kč. Záloha ve výši 2000 Kč je nutno složit do 5 dnů od podpisu smlouvy. Příplatek za single pokoj na vyžádání.

Cestovní pojištění
Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

23.09. (St) - 28.09. (Po) 2020 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-10 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoMoldava, Dunaj
HotelRumunsko, Orsova a české vesnice
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba
Termín23.09.2020 - 28.09.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...