dovolená vlakem

ID: 978198

Termín: 13.08. (So) - 20.08. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Kombinovaná doprava / Více odjezdových míst

Strava: Dle programu

Cena: 3 490 Kč

Poloha

Kranevo  je pobřežní vesnice na severním bulharském pobřeží Černého moře, která je součástí obce Balčik v provincii Dobrič. Asi 3 km severně je Albena a Varna leží kolem 22 km jižně od Kraneva. Ve Varně je velká zoologická zahrada a delfinárium. Velkému zájmu se těší představení cvičených delfínů, které Vás i Vaše děti zajisté velmi pobaví, neboť akrobatické kousky, které tito jedineční savci dokážou jsou vyhlášené. V letech 1913 - 1940 byla součástí Rumunska, byla jeho nejjižnější osadou. Důležitý maják je instalován na mysu Ekrene, 3 km (2 mile) jižně od vesnice. Kranevo se během léta těší vysoké turistické návštěvnosti, 1.důvod je jeho blízkost k Albeně (po pláži méně než půl hodiny), 2. jeho zjevně nižší ceny. Osada byla založena ve starověku, pravděpodobně starými Thráky a v dalších obdobích byla součástí římské, bulharské a osmanské říše. Jeho název během osmanské vlády byl Ecrene pod rumunskou správou. Vesnice Kranevo je klimaticky léčivá přímořská vesnice. Pláže jsou rozlehlé ze světlého písku, udržované a čisté. Moře je mělké a umožňuje dětem bezpečně plavat. V jižní části obce jsou pozůstatky starověké římské pevnosti. Na sever od Kraneva, v údolí řeky Batova, je dlouhý les černozemů, na některých místech vápencových skal. Rozvíjí se vinařství, pěstování ovoce, produkce zeleniny. Hotel Festa je od moře cca 700 m.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den odj. z ČR, vlastní dopravou, vlakem, autobusem, event. letecky. V případě zvolení dopravy vlakem, vždy se najde klient, který je zkušený v cestování a je možné se s ním spojit.

2. den příjezd do Kraneva večeře, nocleh. Při výběru hotelu Palace bez večeře.

3. - 10. den odpočinek, relaxace, moře, koupání, možnost návštěvy Balčiku, nebo Varny, kde je hlavně známé Delfinárium, atp. Strava dle výběru hotelu. Všechny nabízené hotely mají bazény - otevření závisí na Covid-19 pandemii.

11.den snídaně, odjezd do ČR

12. den příjezd do ČR

Všechny nabízené hotely mají bazén, k moři od 200 m po 700 m., jsou v blízkosti centra města. Hotel Palace k moři cca 200 m.

 

Vybavení

Hotel Festa: Každý pokoj má vlastní WC, sprcha/vana, balkon, toaletní potřeby, povlečení+ručníky (výměna za příplatek), TV, některé pokoje mají minibar - obvykle rodiné pokoje a apartmány,

Ubytování

Hotel Festa** se 110 pokoji je vybaven: bazén, brouzdaliště pro děti, prostory vhodné pro piknik, gril, stolní tenis, slunečníky, lehátka, plážová křesla u bazénů, Wifi, za poplatek kulečník, automat na nápoje, kavárna.

Stravování

Hotel Festa: polopenze, snídaně formou bufetů, večeře porcované

Cena zahrnuje

8 noclehů, 8x polopenze - nebo snídaně (dle výběru) snídaně bufet, večeře porcovaná, spotřeby energií, závěrečný úklid, výměna ložního prádla a ručníků (za příplatek)

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, ostatní strava a vše co není psáno "v ceně je". * Jíízdné - viz oddíl "Doprava vlakem".

 

Slevy a příplatky

Sleva pro skupinu: 20 osob + 21. osoba zdarma. Slevy pro děti viz tabulka. Neobsazené lůžko + 2990 Kč/termín. Za lehátkové příplatky T/4 do vlaku je příplatek 440 Kč/oba směry.

13.08. (So) - 20.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba BB (snídaně)
Dle programu
Kombinovaná doprava/Více odjezdových míst
-3 490 Kč
Vybrat termín
25.08. (Čt) - 04.09. (Ne) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba BB (snídaně)
Dle programu
Kombinovaná doprava/Více odjezdových míst
-3 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměBulharsko
MístoKranevo
HotelKranevo htl.Festa
Základní cena 2lůž.pokoj/osoba BB (snídaně)
Termín13.08.2022 - 20.08.2022
DopravaKombinovaná doprava
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...