dovolená vlakem

ID: 987549

TO NEJLEPŠÍ Z KANADY

Termín: 01.06. (St) - 15.06. (St) 2022

Délka pobytu: 15 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 57 500 Kč

Program
1
Odlet z Prahy/ Vídně
Dnes odlétáte z Prahy/ Vídně do Toronta. Po příletu Vás čeká transfer na hotel. Nocleh v Torontu.*Tento program lze také upravit na míru a orientovat ho jen na západní část, tzn. vynechat Toronto a Niagáry.

2
Toronto – prohlídka města
Dnes Vás čeká prohlídka tohoto kosmopolitního kanadského města. Atmosféru města nejlépe nasajte v historické čtvrti Distillery District, kde najdete nejen budovy z viktoriánské éry. Čtvrť je plná stylových kaváren, restaurací, hospod a obchůdků s uměním. Dominantou Toronta je bezesporu CN Tower, 3. nejvyšší věž světa. Tento výhled na město rozhodně stojí za to. Pokud si chcete odpočinout po náročné cestě, doporučujeme navštívit Toronto Island Park – park na ostrůvcích přiléhajících k městu. Nocleh v Torontu.
3
Niagarské vodopády
Dnes se vypravíte na nejslavnější vodopády Severní Ameriky – Niagarské vodopády.Ráno si vyzvednete auto a dle námi vytvořeného manuálu dojedete k Niagarským vodopádům. Parky přiléhající k vodopádům Vám mohou sloužit jako příjemné místo pro odpočinek. Fakultativně lze také vyplout lodí pod vodopády. Nocleh v Torontu.
4
Přelet Toronto – Calgary
Ráno přelétáte do Calgary. Na letišti si vyzvednete připravené auto, kterým se přepravíte na hotel. Odpoledne budete mít dostatek času na individuální prohlídku města. Dominantou města je Calgary Tower a Stephen Avenue. Lze také navštívit historickou vesnici (Heritage Park Historical Village) a pro milovníky sportu se nabízí návštěva olympijského parku z her roku 1988. Nocleh v Calgary.Pro Vaši cestu obdržíte námi připravený podrobný manuál.
5
Calgary – Banff NP
Ráno se konečně vydáte za tou pravou kanadskou divočinou do národního parku Banff. Cestu Vám usnadní námi připravený manuál cesty. Po cestě navštívíte jezero Minnewaka a večer si můžete odpočinout v lázních s horkými prameny. Dle vlastních preferencí si můžete zvolit menší procházky nebo náročnější treky do okolí. Následuje nocleh v Banff NP.
6
Banff
Dnes máte volný den, který můžete využít k celodenním túrám a objevování národního parku Banff. Nocleh v NP Banff.
7
Banff – Jasper
Dnes Vás čeká opravdu výjimečný přejezd z Banff do městečka Jasper. Cesta bude obklopená vysokými horami a v blízkosti Vaší trasy najdete velké množství jezer, vodopádů a treků. Nocleh v Jasper.
8
Jasper NP
Čeká Vás volný den v Jaspru, který můžete využít k celodenním túrám a poznáváním nádherné přírody tohoto národního parku. V těsné blízkosti od městečka Jasper najdete Magline caňon, který je ideální pro nenáročnou túru. Odpoledne se můžete vydat k Athabasca vodopádům. Nocleh v Jasper.
9
Jasper – Kamloops
Tento den věnován přejezdu z Jasperu do Kamloops. Zastávky dle vlastního uvážení. Individuální prohlídka města. Možnost krátkých procházek do okolí – např. procházka vinicemi. Nocleh v Kamloops.
10
Kamloops – Whistler
Dnes se vydáte z Kamloops do Whistleru. Zastávky dle vlastního uvážení. Následuje prohlídka oblasti Whistler. Jste obklopeni krásnými horami a můžete vybírat z velké nabídky aktivit – v zimě je Whistler samozřejmě jedno ze světových lyžařských středisek. Místo je skvělým zázemím pro outdoorové aktivity – treky, kola, lanovky apod. Nocleh v oblasti Whistleru.
11
Whistler
Kousek od Whistleru se nachází park Garibaldi, kde najdete nespočet možností pro treky v přírodě, krásné výhledy, ledovcová jezera, zasněžené vrcholky hor, jako stvořené pro celodenní túru. Doporučujeme navštívit jezero Garibaldi nebo Black Tusk Meadows. Nocleh v oblasti Whistleru.
12
Whistler – Vancouver
Dnes se vydáte do Vancouveru. Následuje individuální prohlídka města. Vancouver je rájem pro outdoorové nadšence i kosmopolitní dobrodruhy. Přátelské obyvatelstvo, mnoho kulturního vyžití jako jsou divadla, bary a restaurace ale hlavně nádherná příroda obklopující toto jedinečné město okouzlí i Vás. Nocleh v hotelu ve Vancouveru.
13
Vancouver – Cypress provinciální park
Volný den ve Vancouveru můžete využít k návštěvě jednoho z přiléhajících parků, které rozhodně stojí za to. Cypress provinciální park nabízí velké množství stezek a treků různé obtížnosti. Můžete se vydat na Yew Lake Trail nebo Baden Powell Trail. Uvidíte krásné přírodní scenérie, různorodé ekosystémy včetně bažin, lesů a luk. Nocleh ve Vancouveru.
14
Vancouver odlet
Dnes vracíte auto na letišti ve Vancouveru a dle času letenek odlétáte zpět do Evropy.
15
Přílet do Prahy/Vídně
Konec programu.
Popis
Zájezd To nejlepší z Kanady je to pravé pro milovníky divoké přírody. Zařízeným autem se vydáte objevovat ty nejkrásnější kanadské parky, vše vlastním tempem, s podporou námi připravených manuálů cesty. Nevynecháte ani známá kanadská města jako Toronto, Calgary a Vancouver. Z Toronta se vydáte k dech beroucím Niagarským vodopádům. Národní parky Banff, Jasper a Whistler skýtají krásná tyrkysová jezera, zasněžené vrcholky hor a velké množství možností k procházkám i k náročnějším trekům.
Cena nezahrnuje
Osobní a storno pojištění

Strava

Pohonné hmoty

Vstupy
*Do národních parků (každý cca 8 CAD)
Poplatek za zavazadlo
*Při každém lokálním letu, cca 15 - 25 USD.
Cena zahrnuje
Ubytování
*V hotelech ve dvoulůžkovém pokoji s privátní koupelnou.
Pronájem auta
*S připojištěním (typ standard).
Mezinárodní a lokální letenky

Transfery
*Dle itineráře.
Podrobný manuál cesty

Asistenční linka v USA

Vízum
*ETA
Pojištění CK proti úpadku
Služby za příplatek
4* hotely
Poznámky
Cena bude potvrzena pro konkrétní datum a na základě ceny mezinárodních letenek.Pro vstup do Kanady potřebujete povolení ETA nebo turistická víza.
Proč vybrat tento zájezd
Výběr toho nejlepšího z Kanady*Treky a procházky v nádherné přírodě kanadských národních parků*Objevíte výjimečná města jako Toronto, Calgary, Vancouver*Návštěva Niagarských vodopádů.
Destinace
Toronto, Niagarské vodopády, Calgary, Banff NP, Jasper NP, Whistler, Vancouver.
01.06. (St) - 15.06. (St) 2022 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Bez stravy
Letecky/Praha
-57 500 Kč
Vybrat termín
01.07. (Pá) - 15.07. (Pá) 2022 - 15 dní, 14 nocí
Základní cena
Dle programu
Letecky/Praha
-57 500 Kč
Vybrat termín
01.08. (Po) - 15.08. (Po) 2022 - 15 dní, 14 nocí
Základní cena
Dle programu
Letecky/Praha
-57 500 Kč
Vybrat termín
01.09. (Čt) - 15.09. (Čt) 2022 - 15 dní, 14 nocí
Základní cena
Dle programu
Letecky/Praha
-57 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměKanada
MístoKanada
HotelTO NEJLEPŠÍ Z KANADY
Základní cena
Termín01.06.2022 - 15.06.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: VIVA Travel dovolená-na-přání s.r.o. IČO: 06518770
Vytvářím objednávku...