dovolená vlakem

ID: 471312

Kranevo htl: Paláce ***

Termín: 25.08. (St) - 05.09. (Ne) 2021

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 14 990 Kč

Poloha

Kranevo  je pobřežní vesnice na severním bulharském pobřeží Černého moře, která je součástí obce Balčik v provincii Dobrič. Asi 3 km severně je Albena a Varna leží kolem 22 km jižně od Kraneva. Ve Varně je velká zoologická zahrada a delfinárium. Velkému zájmu se těší představení cvičených delfínů, které Vás i Vaše děti zajisté velmi pobaví, neboť akrobatické kousky, které tito jedineční savci dokážou jsou vyhlášené. V letech 1913 - 1940 byla součástí Rumunska, byla jeho nejjižnější osadou. Důležitý maják je instalován na mysu Ekrene, 3 km (2 mile) jižně od vesnice. Kranevo se během léta těší vysoké turistické návštěvnosti, 1.důvod je jeho blízkost k Albeně (po pláži méně než půl hodiny), 2. jeho zjevně nižší ceny. Osada byla založena ve starověku, pravděpodobně starými Thráky a v dalších obdobích byla součástí římské, bulharské a osmanské říše. Jeho název během osmanské vlády byl Ecrene pod rumunskou správou. Vesnice Kranevo je klimaticky léčivá přímořská vesnice. Pláže jsou rozlehlé ze světlého písku, udržované a čisté. Moře je mělké a umožňuje dětem bezpečně plavat. V jižní části obce jsou pozůstatky starověké římské pevnosti. Na sever od Kraneva, v údolí řeky Batova, je dlouhý les černozemů, na některých místech vápencových skal. Rozvíjí se vinařství, pěstování ovoce, produkce zeleniny.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den odj. Praha kol.5 hod., v 6,50 z Ostravy s přestupem v Břeclavi na spoj z Prahy - přímý vlak do Budapesti, tam přesun na jiné nádraží objednaným taxi, dále odj. do Bucuresti

2. den ráno příjezd do Bucuresti (fakultativně možnost snídaně v některém bufetu ev. McDonalds), dále odj. do Ruse a následně do Varny, transfer do hotelu, večeře, nocleh. Při výběru hotelu Palace bez večeře.

3. - 10. den odpočinek, relaxace, moře, koupání, možnost návštěvy Balčiku, nebo Varny hlavně známé Delfinárium, atp. Strava dle výběru hotelu. Všechny nabízené hotely mají bazény - otevření závisí na Covid-19 pandemii.

11.den snídaně, transfer na nádraží, odjezd do Ruse, po přestupu do Bucuresti. Přestup na přímý noční vlak do Budapesti 

12. den přesun obj.taxi. Příjezd do POrahy v pozdějších odpoleních hodinách, do Ostravy přestup v Břeclav

Všechny nabízené hotely mají bazén, k moři od 200 m po 700 m., jsou v blízkosti centra města. Hotel Palace k moři cca 200 m.

 

Vybavení

Hotel Paláce: Každý pokoj má WC+sprcha/vana, TV, klimatizaci, minibar, telefon, a některé také kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a nádobím. Výměna ložního prádla a ručníků za příplatek.

Ubytování

Hotel Paláce***má bazén se slunečníky a lehátka, snack bar, restaurace, žehlička a fén na vyžádání na recepci, výtah, k moři cca 150 m.

Stravování

Hotel Paláce: snídaně formou bufetu

Cena zahrnuje

9 noclehů, 9x snídaně formou bufetu, technický doprovod zájezdu (min.15 osob), jízdné z Břeclav-Varna-Břeclav (za příplatek z ostatních železničních stanic), transfer mezi nádražími v Budapesti (12km), transfer Varna-Kranevo-Varna, lehátkový příplatek T/6 Budapest-Bucuresti-Budapest, místenky Bucuresti-Ruse a zpět, spotřeby energií, závěr. úklid, výměna prádla a ručníků (za příplatek), zákonné pojištění CK.  Držitelé jízdenek FIP (železničáři) mají v ceně vše, kromě jízdného. FIP: MÁV, CFR, BDŽ

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, ostatní strava a vše co není psáno "v ceně je". * Jíízdenky FIP si každý objednává a platí sám.

 

Slevy a příplatky

Sleva pro skupinu: 20 osob + 21. osoba zdarma. Slevy pro děti viz tabulka. Neobsazené lůžko + 2990 Kč/termín. Za lehátkové příplatky T/4 do vlaku je příplatek 440 Kč/oba směry.

25.08. (St) - 05.09. (Ne) 2021 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/os. vč.jízdné
Dle programu
Vlakem/Více odjezdových míst
-14 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměBulharsko
MístoKranevo
HotelKranevo htl: Paláce
Základní cena 2lůž.pokoj/os. vč.jízdné
Termín25.08.2021 - 05.09.2021
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...