dovolená vlakem

Řadit dle:
123
53 položek, 3 stránky
Hotel San Teodoro s bazénem MK

Hotel San Teodoro s bazénem MK

od 870 Kč

Itálie, Sardinie, San Teodoro

02.10 - 03.10.2022 (2 dny)

Snídaně

Vlastní Vlastní

Hotel San Matteo s bazénem MK – San Bartolomeo al Mare

Hotel San Matteo s bazénem MK – San Bartolomeo al Mare ***

od 1 100 Kč

Itálie, Ligurská riviéra, San Bartolomeo

02.10 - 03.10.2022 (2 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Lake Garda Resort 4 s bazénem / Moniga del Garda

Lake Garda Resort 4 s bazénem / Moniga del Garda

od 3 160 Kč

Itálie, Lago di Garda, Moniga del Garda

02.10 - 04.10.2022 (3 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel Riva 4 PIG - Alassio

Hotel Riva 4 PIG - Alassio

od 3 200 Kč

Itálie, Ligurská riviéra, Alassio

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Snídaně

Vlastní Vlastní

Hotel Valgrande 4 PIG s bazénem - Vogogna

Hotel Valgrande 4 PIG s bazénem - Vogogna

od 3 260 Kč

Itálie, Lago Maggiore, Vogogna

02.10 - 04.10.2022 (3 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel CRISTINA

Hotel CRISTINA ***

od 3 390 Kč

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Snídaně

Vlastní Vlastní

Park Hotel Jolanda s bazénem CH - San Zeno di Montana / Lago di Garda

Park Hotel Jolanda s bazénem CH - San Zeno di Montana / Lago di Garda ***

od 3 770 Kč

Itálie, Lago di Garda, Lago di Garda

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel Danieli La Castellana PIG - Brenzone, Lago di Garda

Hotel Danieli La Castellana PIG - Brenzone, Lago di Garda ***

od 3 780 Kč

Itálie, Lago di Garda, Brenzone

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel SAN PIETRO

Hotel SAN PIETRO ****

od 4 190 Kč

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Snídaně

Vlastní Vlastní

Rezidence La Rotonda s bazénem PIG - Gardola di Tignale / Lago di Garda

Rezidence La Rotonda s bazénem PIG - Gardola di Tignale / Lago di Garda ***

od 4 480 Kč

Itálie, Lago di Garda, Gardola di Tignale

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Hotel JOLANDA

Hotel JOLANDA ***

od 4 590 Kč

Itálie, Lago di Garda, San Zeno di Montagna

03.10 - 06.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel City s bazénem PIG – Milano Marittima

Hotel City s bazénem PIG – Milano Marittima

od 5 250 Kč

Itálie, Emilia - Romagna, Cervia

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel SOLE

Hotel SOLE ***

od 5 490 Kč

Itálie, Lago di Garda, Malcesine

15.10 - 18.10.2022 (4 dny)

All inclusive

Vlastní Vlastní

Hotel Nike PIG - Brenzone, Lago di Garda

Hotel Nike PIG - Brenzone, Lago di Garda

od 5 520 Kč

Itálie, Lago di Garda, Brenzone

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Hotel LEONARDO DA VINCI

Hotel LEONARDO DA VINCI ****

od 5 590 Kč

Itálie, Lago di Garda, Limone sul Garda

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

All inclusive

Vlastní Vlastní

Hotel Adria s bazénem PIG– Milano Marittima

Hotel Adria s bazénem PIG– Milano Marittima

od 5 670 Kč

Itálie, Emilia - Romagna, Cervia

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Apartmány Solarium s bazénem SU

Apartmány Solarium s bazénem SU

od 5 867 Kč

Itálie, Benátská riviéra, Bibione

08.10 - 15.10.2022 (8 dní)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Villaggio Danubio e Olimpia s bazénem SU

Villaggio Danubio e Olimpia s bazénem SU

od 6 069 Kč

Itálie, Benátská riviéra, Bibione

08.10 - 15.10.2022 (8 dní)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Hotel Santa Maria s bazénem – Brenzone, Lago di Garda

Hotel Santa Maria s bazénem – Brenzone, Lago di Garda

od 6 150 Kč

Itálie, Lago di Garda, Brenzone

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

Rezidence Puerto do Sol - La Duna / La Torre s bazénem SU

Rezidence Puerto do Sol - La Duna / La Torre s bazénem SU ***

od 6 271 Kč

Itálie, Friuli, Lignano Sabbiadoro

08.10 - 15.10.2022 (8 dní)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Rezidence Cristallo s bazénem SU

Rezidence Cristallo s bazénem SU ***

od 6 271 Kč

Itálie, Friuli, Lignano Sabbiadoro

08.10 - 15.10.2022 (8 dní)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Rezidence Orsa Maggiore s bazénem SU

Rezidence Orsa Maggiore s bazénem SU

od 6 380 Kč

Itálie, Friuli, Lignano Sabbiadoro

08.10 - 15.10.2022 (8 dní)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Condominio Bristol SU

Condominio Bristol SU

od 6 380 Kč

Itálie, Benátská riviéra, Bibione

08.10 - 15.10.2022 (8 dní)

Bez stravy

Vlastní Vlastní

Hotel Sara PIG – Caorle

Hotel Sara PIG – Caorle

od 6 750 Kč

Itálie, Benátská riviéra, Caorle

02.10 - 05.10.2022 (4 dny)

Polopenze

Vlastní Vlastní

123
53 položek, 3 stránky
Vytvářím objednávku...