dovolená vlakem

ID: 666503

Míšeň, Moritzburg, hotel U Pekaře ***

Termín: 25.09. (Pá) - 27.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst

Strava: Snídaně

Cena: 4 671 Kč

Poloha

Sleva First minute prodloužena do 31.3. 2020

Kdo by neznal pohádku "Tři oříšky pro Popelku"? Vraťme se v čase zpět a ponořme se do této pohádky a jinými krásami výletu lodí z Děčína do "Popelčina" zámku Moritzburg. Cestou spatříme nejen krásné panoramata Českého a Saského Švýcarska, projedeme středem města Drážďany kolem Zwingeru, zámku a opery. Zakotvíme v centru Míšně a podíváme se do obchodu světově známé porcelánky. Dominantami města se spoustou zeleně a květin jsou zámek Albrechtsburg z 15. století a středověká katedrála. Vzpomeneme také na hrdiny Karla Maye pohledem na Radebel a rodný kraj spisovatele. Zde se zrodila dvojice Vinetou a Old Shatterhand. Perličkou na dortu je zámek Moritzburg, kde byla pohádka natáčená. Plavba vede po stopách prvního českého parníku "Bohemia", který vyplul z Děčína do Drážďan již před 172 lety. Tento historický fakt si připomeneme zcela stylově – ochutnávkou 3 druhů sektů z produkce Bohemia Sekt. Prohlídka Míšně je komentovaná odborným výkladem. Během plavby je podáván tříchodový oběd.

Vyvrcholením cesty z Míšně bude autobusový přejezd na zámek Moritzburg. Návštěvníky obvykle nadchne vedle prohlídky pohádkového zámku s řadou zajímavostí i možnost projížďky kočárem zámeckými zahradami a kolem jezera. Samotná procházka impozantním vodním mostem k zámku ve vás zanechá nezapomenutelné vzpomínky na romantiku života šlechty, svět pohádek a princezen. Po prohlídce zámku návrat autobusy do Děčína, pro zájemce bude alespoň jeden autobus na zpáteční cestě zajíždět i k vlakovému nádraží v Ústí nad Labem.

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1.den odjezd z Hranic na Mor. v 8,45 hod., příjezd do Děčína ve 14 hod., odložení zavazadel na hotelu, fakultativně prohlídka Děčínského zámku a zahrad.

2.den místo snídaně, nebo balíček na cestu, odchod do přístavu a odplutí na výlet do Míšně, prohlídka porcelánky, kde bude "Den otevřených dveří",  přes centrum Drážďan, návštěva zámku nebo jen zahrad Moritzburgu, večer příjezd autobusem do Děčína, nocleh

3.den po snídani možnost prohlídky mostů v Děčíně, ev.návštěva ZOO, v 13 hod. odjezd do Hranic n.M., event. i jiných stanic . Příjezd po 19,00 hod. event. dle jízdního řádu ČD. Na dotaz času odjezdu z konkrétní stanice sdělíme  odjezd i příjezd.  

Vybavení

Hotel má restauraci, cukrárnu, recepci

Ubytování

Ubytování v hotelu U Pekaře*** v Děčíně.  2lůž.pokoje s možností přistýlky, každý s vlastním WC+sprcha, hotel má také 1x 4 lůžkový rodinný pokoj. Ubytování je se snídaněmi

Stravování

V ceně zájezdu je 2x snídaně - bufet, 1x oběd (na lodi), 3 skleničky sektu. 

Cena zahrnuje

2 noclehy v Děčíně hotel*** se snídaněmi, jízdné na vlak z Hranic na Mor. do Děčína a zpět, lodí z Děčína do Míšně a zpět autobusem se zastávkou v Moritzburgu - zámek, výklad při prohlídce Míšně, vedoucí zájezdu po celou cestu (min.12 osob), zákonné pojištění CK, DPH, příspěvek do Garančního fondu.

Cena nezahrnuje

Ostaní strava, cestovní zdravotní pojištění, příplatek za nástup v jiné stanici dle ceny ČD, vstupné do navštívených objektů, a vše co není napsáno "cena zahrnuje"

Informace

Orientační ceny vstupů:

Moritzburg zámek 8 Eur

Děčín zámek 90 Kč jednotlivé okruhy, 220 Kč velký okruh, 15 Kč zámecké zahrady

příplatek za1 lůžkový pokoj 900 Kč

Odjezdy jsou možné z kterékoli stanice v ČR, dále cestou v Olomouc, Zábřeh na Mor., atp.

Slevy a příplatky

First minute prodloužena do 31. 3. 2020 sleva - 10%, Slevy z ceny zájezdu: důchodci, děti 6-14 let,

Příplatek za single pokoj 900 Kč. Za nástup v jiných stanicích je příplatek dle ceny jízdného ČD, na dotaz sdělíme.

Cestovní pojištění
Kromě zákonného pojištění platí cestovní kanceláře také poplatek do Garančního fondu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše CK platí garanci do výše 1 250 000 Kč. Viz: Doklady CK - Zákonné pojištění CK

Číslo poj. smlouvy: 11-63727: kontakt na Europ Assistance: +420 2 9633 9644.

V ceně zájezdu je povinné pojištění cestovní kanceláře ze zákona 159/99 sb.
V ceně není cestovní zdravotní pojištění. CK Halmatour nabízí svým klientům 2 typy pojištění za příplatek: komplexní pojištění Typ A30, A60, A90, nebo pojištění zdravotní a storno zájezdu Typ B (pro Evropu a Středomoří). Jedná se o pojištění UNION pojišťovny, balíček služeb Komplexní pojištění zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí: vzniklé náklady na léky, úraz, repatriace, onemocnění, ošetření a hospitalizaci až do výše 7.000.000 Kč - pojištění asistenčních služeb do výše - bez limitu

dále obsahuje: ubytování spolucestující blízké osoby, náklady na cestu a ubytování blízké osoby, pojištění storno při zrušení cesty ze zdravotních důvodů: do výše max. 80 % z ceny zájezdu, nebo ze složené zálohy na zájezd, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí, pojištění zavazadel (při překonání překážky)

limity viz web stránky: www.halmatour.cz - Doklady - Rozsah a plnění cestovního pojištění -

1 pojištění Typ B pojištění pro Evropu a Středomoří,

2 - pojištění Typ C, pouze na 2 dny

3 - pojištění Typ A30, A60, A90 

25.09. (Pá) - 27.09. (Ne) 2020 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2 lůž.pokoj/osoba
Snídaně
Vlakem/Více odjezdových míst
-10%First minute4 671 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelMíšeň, Moritzburg, hotel U Pekaře
Základní cena 2 lůž.pokoj/osoba
Termín25.09.2020 - 27.09.2020
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Halmatour, Růžena Halmanová IČO: 62297813
Vytvářím objednávku...