dovolená vlakem

ID: 987548

KRÁSY PANAMY S ČP

Termín: 07.01. (Pá) - 18.01. (Út) 2022

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 94 990 Kč

Program
1
Let do Panamy
Již z Prahy s Vámi poletí český průvodce. Po příletu do Panamy zajištěn transfer a v doprovodu českého průvodce doprava do hotelu v Panama City. Nocleh zajištěn v hotelu.
2
NP Chagres, setkání s domorodci kmene Embera (s, o)
Brzy ráno po snídani Vás český průvodce vezme Vás na výlet do Národního parku Chagres. V NP Chagres se nachází vesnice, kde žijí domorodí obyvatelé kmene Embera. Zde se seznámíte s jejich tradicemi a souznění obyvatel s přírodou. Budete mít možnost si zakoupit ručně vyrobené suvenýry nebo si nechat pomalovat tělo barvami. Připraven pro Vás bude i tradiční oběd ve vesnici. Po cestě budete moci obdivovat množství druhů exotických živočichů z paluby motorizovaného kajaku.
3
Ostrovy San Blas (s, o, v)
Brzy ráno budete vyzvednuti na hotelu pro Váš krátký přelet (25 – 40 minut) na souostroví San Blas. Vítejte v ráji! Atlantické pobřeží Panamy nabízí překrásné pláže. Po příletu Vás převezeme na motorizovaných kánoích do poněkud rustikálního, ale velmi pěkného lodge, kde se ubytujete. Na ostrovech budete mít možnost navštívit i další komunitu Guna Indians. Dnes je pro Vás zajištěn oběd i večeře na souostroví San Blas, servírovány budou ty nejčerstvější mořské plody.
4
Ostrovy San Blas (s, o, v)
Dnes si můžete užít volného dne na bílých plážích ostrovů San Blas. Ve zdejší půjčovně si můžete vypůjčit šnorchl, ploutve a objevovat krásy podmořské hladiny.
5
Panama City (s)
Brzy ráno na Vás čeká transfer do Panama City. Budete doprovozeni na hotel, kde se ubytujete. Zbytek dne můžete relaxovat, objevovat město a nebo se vydat na jeden z fakultativních výletů. Jako např. prohlídka města, projížďka na kajaku nebo folklórní večer s večeří v restauraci Tinajas.
6
Deštný prales Chiriquí (s)
Dnes ráno po snídani na Vás opět čeká krátký let do města David v západní provincii Chiriquí, která sousedí s Kostarikou. Následuje transfer do městečka Boquete situovaného v horách. Zde si můžete užít krásné odpoledne, prozkoumávat zdejší zákoutí a vyjít si na treky přírodou. Fakultativně lze zajistit jízdu na koních, canopy, rafting nebo např. výlet na kávové plantáže.
7
Boquete, Vulkán Baru (s, o)
Dnes po snídani vyrazíte s průvodcem do nedalekého Národního parku, kde se rozkládá vulkán Baru. Budete se moci kochat krásnými scenériemi, pozorovat význačné druhy ptáků a okolo Vás se bude táhnout vůně divokých orchideí a bromélií. Dnes je pro Vás zajištěn oběd – lunch box. V odpoledních hodinách se vrátíte do Boquete, kde je zajištěn nocleh.
8
Bocas del Toro (s)
Po snídani vyrazíte na 4-5 hodinovou cestu. Scénická cesta vede horami a po cestě je několik zastávek, aby jste si mohli protáhnout nohy a obdivovat nádherné prostředí. V odpoledních hodinách dorazíte do města Bocas, které se rozkládá u karibského pobřeží. Zbytek dne můžete strávit prozkoumáváním města.
9
Bocas del Toro (s)
Po snídani se vydáte na prohlídku přímořského Národního parku Bastimentos. Zde si budete moc užít pláže, oběd na čerstvém vzduchu anebo se můžete potápět v průzračné vodě. Nocleh zajištěn ve městě Bocas.
10
Panama City (s)
Dnes se vracíte do Panama City, kde se ubytujete na hotelu. Zbytek dne je volný. Nocleh zajištěn na hotelu.*Nabídneme fakultativní aktivity nebo vyrazíte s průvodcem na nákup suvenýrů či rozlučkovou večeři.
11
Odlet zpět do Evropy (s)
Dnes je pro Vás zajištěn transfer na mezinárodní letiště a odlet dle Vaší mezinárodní letenky.
12
Přílet do Evropy (s)
Konec programu.
Popis
Během Vašeho dobrodružství v Panamě objevíte nádherné pláže v lokalitě zvané San Blas Guna Kingdom a setkáte se s domorodými obyvateli kmene Embera, kteří žijí v Národním parku Chagres. Vydáte se na treky a vystoupáte na horu Chirqui. Ocitnete se v blízkosti ojedinělých a ohrožených druhů ptáků poblíž hranice s Kostarikou. Tento dobrodružný zájezd Vás zavede na vulkány, do deštných pralesů, na místa jako jsou Bocas del Toro, Archipelago a představí Vám nezapomenutelnou Panamskou kulturu. Vše v komfortu s českým průvodcem.
Cena nezahrnuje
Osobní útrata a spropitné

Pojištění storna
*Za příplatek zařídíme.
Strava
*Nezahrnutá v itineráři.
Fakultativní výlety
*Nezahrnuté v itineráři.
Cena zahrnuje
Letenky
*Mezinárodní i lokální dle itineráře.
Transfery
*Všechny transfery zahrnuté v itineráři.
Ubytování
*Noclehy ve 3* hotelech se s nídaní.
Strava
*Snídaně, oběd, večeře dle itineráře.
Výlety dle programu

Vstupné
*Do míst dle itineráře.
Český průvodce
*Zkušený český průvodce po dobu celého zájezdu.
Cestovní pojištění

Pojištění CK proti úpadku
Služby za příplatek
Ubytování ve 4* hotelech se snídaní

Příplatek za samostatně cestující osobu
Poznámky
Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, mezinárodních letenek a kurzu USD.V případě přestupu v USA je nutné si vyřídit povolení ESTA.Náročnost tohoto zájezdu – mírná.Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.Povolená hmotnost zavazadel je 14 kg pro lokální lety.
Proč vybrat tento zájezd
Zavítáte na překrásné panamské ostrovy San Blas*Autentické setkání s domorodci v NP Chagres*Navštívíte deštný prales a vulkán Baru*Zájezd se zkušeným českým průvodcem*Všechny výlety v ceně, pěkné 3* hotely.
Destinace
Panama City, NP Chagres, ostrovy San Blas, deštný prales Chiriquí, vulkán Baru, Bocas del Toro.
07.01. (Pá) - 18.01. (Út) 2022 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Dle programu
Letecky/Praha
-94 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPanama
MístoPanama
HotelKRÁSY PANAMY S ČP
Základní cena
Termín07.01.2022 - 18.01.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: VIVA Travel dovolená-na-přání s.r.o. IČO: 06518770
Vytvářím objednávku...