dovolená vlakem

ID: 551911

Eforie Sud Brizi Marii **

Termín: 26.08. (Čt) - 05.09. (Ne) 2021

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Vlakem / Více odjezdových míst (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 15 920 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Rumunsko – je stále více a více navštěvovanou zemí. Na pobřeží Černého moře nachází klienti odpočinek, relaxaci i zábavu. Je řada rekreantů, kteří každoročně tuto zemi navštěvují. Letovisko Eforie Sud se nachází jižně cca 18 km od Constanty. Jsou zde dlouhé a široké písčité pláže u Černého moře. V tomto letovisku se každoročně rozšiřuje počet obchůdků, bufetů a restaurací, a tak večerní procházky po městečku poskytují turistům možnost výhodných nákupů a příjemného posezení. Asi 800 m od hotelového komplexu Brizi Marii se nachází slané jezero Tekirghiol, jehož voda obsahuje 4 x více soli nežli voda Černého moře. Na dně jezera kvasí pozoruhodná vrstva léčivého bahna, které je bohaté na minerální a organické látky, jehož účinky jsou blahodárné při léčení různých nemocí např. pohybového ústrojí - revmatismus, klouby, ortopedická postižení, dále choroby nervového systému, krevního oběhu, kožní nemoci a chronická ženská onemocnění. Pro tyto mimořádné léčivé účinky sem jezdí turisti, kteří si léčivé bahno aplikují každou sezonu. Hotel Brizi Marii je velmi jednoduchý se 2*

Pro vyhledání správné ceny zájezdu si rozklikněte "kalkulačku" vedle Ceníku

Program

1. den
odjezd v odpoledních hod. z Břeclavi (v dopoledních hod.z Prahy), přestup na noční spoj Budapest - Bucurest, noční přejezd v lehátkovém voze.
2. den
v poledních hodinách příjezd do Bucuresti, přestup na vlak do Constanty. Po příjezdu odjezd MHD nebo vlekm do Eforie Sud, ubytování, večeře, nocleh
3. - 9.den
volno, relaxace, ev. účast na některém z fakultativních výletů nabízených hotelem, převážně do Constanty
10.den
opuštění pokojů do 10 hod., odjezd z hotelu ve 12 hod., následně vlakem z Constanty do Bucuresti, přestup na přímý noční spoj do Budapesti, odjezd v lehátkovém voze.
11.den
po příjezdu v dopoledních hod. do Budapesti, přestup na vlak do ČR, příjezd do Břeclavi v odpoledních hodinách

Ubytování

Hotelový komplex Brizi Marii nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, minibar, WC+sprchovací kout, umyvadlo. Hotelový komplex Brizi Marii se skládá ze 3 budov, má recepci, restauraci. Komplex je zasazen do krásné zahrady. Centrun  města 200 m, pláže Černého moře cca 250 m, pláže jezera Techirgiol cca 700 -800 m.

Cena zahrnuje

8 noclehů s polopenzí, lázeňská taxa, vedoucí zájezdu (min.15 osob), zákonné pojištění CK, jízdné na vlak Břeclav - Eforie Sud a zpět, 2x lehátkové příplatky T/6, 2x místenky, odvoz zavazadel z nádraží do hotelu a zpět.

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění, ostatní strava, kapesné a vše co není psáno "cena zahrnuje".

Informace

Tento hotel je velmi jednoduchý, je to 2* hotel, strava je porcována, nápoje si každý platí sám. Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. Pozitivní je fakt, že se hotelový komplex nachází v pěkné zahradě.

Slevy a příplatky

Záloha na zájezd 2000 Kč/osoba, doplatek do plné ceny zájezdu nejpozději 40 dnů před odjezdem zájezdu. Sleva pro děti viz tabulka, děti do nedovršených 6 let dopravu vlakem neplatí. Ceny za děti jsou kalkulovány vždy se 2 dospělými osobami na přistýlce - zpravidla v pokoji, nebo bez postele-ve 2lůž.pokoji. V případě ubytování jako 2.osoba na pokoji platí vždy cenu jako dospělá osoba -10%.

Příplatky: 1 lůžkový pokoj + 30 % z ceny 2lůžkového pokoje, svoz z ostatních stanic dle tarifu dopravců.

26.08. (Čt) - 05.09. (Ne) 2021 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč. jízdenky
Polopenze
Vlakem/Více odjezdových míst
-15 920 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRumunsko
MístoEforie Sud
HotelEforie Sud Brizi Marii
Základní cena 2lůž.pokoj/os.vč. jízdenky
Termín26.08.2021 - 05.09.2021
DopravaVlakem
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: BON TON, s.r.o., Frenčízant: Růžena Halmanová, IČO: 62297813 IČO: 25390589
Vytvářím objednávku...