dovolená vlakem

O nás

"Nemůžete  cestovat letadlem ?“ - nevadí – máme pro vás zájezdy vlakem až kam to půjde !! 

Vážení klienti,

Vítáme Vás na stránkách zájezdů cestovní kanceláře Halmatour.

                 Cestovní kancelář Růžena Halmanová CK Halmatour zahájila svou činnost již v roce 1997. CK je pojištěna proti úpadku dle § 159/99 sb. Pojistku máme uzavřenou u UNION pojišťovny – viz www.union.sk - doklady Pojištění CK. 

                 Námi pořádané zájezdy je možné absolvovat především vlakem ale i vlastní dopravou, letecky, event. i autobusem. Vlakové zájezdy jsou vhodné jak pro držitele jízdenek FIP z řad železničářů, tak i pro platící osoby. Ceny jednotlivých zájezdů jsou jak bez jízdného tak včetně jízdného. Vlaková přeprava je sice finančně náročnější oproti autobusové dopravě, ale je nepoměrně pohodlnější. Snažíme se dělat pro naše klienty a jejich pohodlí maximum a za „příjemné“ ceny.

                 Pokud Vám nevyhovuje žádná z našich nabídek, na dalších našich stránkách www.halmatour.cz najdete i řadu dalších zájezdů od našich smluvních partnerů. Více jak 100 renomovaných cestovních kanceláří působících na českém i zahraničním trhu. Všechny CK jsou řádně pojištěny proti úpadku podle zákona č. 159/1999 sb.  Ceny garantujeme stejné, jako u pořádající CK.

                 Nevyhovuje Vám žádná z našich nabídek a nemáte čas na vyhledávání dovolené dle Vašich představ? Neváhejte napsat svá přání a představy o dovolené, my Vás v co nejbližší době zkontaktujeme a vypracujeme Vám dovolenou přesně podle Vašich představ - Na míru!

Našim cílem je spokojený zákazník, který se rád bude vracen do cestovní kanceláře Halmatour!

                            Hodně zážitků a radosti z cestování Vám přejí:                        

                             manager CK: Růžena Halmanová  & spol.

Vytvářím objednávku...